Продава се: Два Онлайн Магазина Дропшипинг 11к печалба за 1.5 години

ExTended

Active Member
Рейтинг - 66.7%
2   1   0
Здравейте,

Продавам два онлайн магазина на принципа на дропшипинг в сферата на модата.

Единият онлайн магазин е за тениски и има направени 13.890,98лв. оборот за година и половина при марджин 52%, т.е. печалба 7 223лв. като от Юли, Август и Септември насам почти не съм пускал реклама, поради липса на време да оправям поръчки. Това е и главната причина да искам да ги махна.

Другият магазин е за блузи и работи главно зимата, т.е. сега му е сезона. Миналата зима има 7551лв. оборот при марджин 48% или 3,624лв. печалба.

Рекламирани са само с Facebook платена реклама с общ бюджет за това време от 1 135$ изхарчени за двата магазина общо.

Изискват около час работа на ден за оправяне на поръчки. Към магазина вървят дизайните, продуктовите снимки, рекламните матевриали за ФБ кампаниите, контакти с фирмата, която изработва тениските и блузите.

Ако имате свой собствен DTG принтер марджа може да скочи на 75% и за двата магазина.

Дизайните са уникални за българският пазар, или поне 90% от тях са, така че няма да имате конкуренция от 100 други магазина със същите продукти.

Цена: 8 000лв.

Поздрави!
 
Последно редактирано:
Забравил съм да сметна приходите от поръчки приети по телефона и през Фейсбук страниците в горните сметки. Би трябвало да са около 20% допълнително, така че общия оборот на магазините за последните 1.5 години е някъде около 25 000 до 26 000лв. при среден марж от 50%.
 
Здравейте,

Продавам два онлайн магазина на принципа на дропшипинг в сферата на модата.

Единият онлайн магазин е за тениски и има направени 13.890,98лв. оборот за година и половина при марджин 52%, т.е. печалба 7 223лв. като от Юли, Август и Септември насам почти не съм пускал реклама, поради липса на време да оправям поръчки. Това е и главната причина да искам да ги махна.

Другият магазин е за блузи и работи главно зимата, т.е. сега му е сезона. Миналата зима има 7551лв. оборот при марджин 48% или 3,624лв. печалба.

Рекламирани са само с Facebook платена реклама с общ бюджет за това време от 1 135$ изхарчени за двата магазина общо.

Изискват около час работа на ден за оправяне на поръчки. Към магазина вървят дизайните, продуктовите снимки, рекламните матевриали за ФБ кампаниите, контакти с фирмата, която изработва тениските и блузите.

Ако имате свой собствен DTG принтер марджа може да скочи на 75% и за двата магазина.

Дизайните са уникални за българският пазар, или поне 90% от тях са, така че няма да имате конкуренция от 100 други магазина със същите продукти.

Цена: 11 000лв.

Поздрави!
Имам интерес. Може ли тел. за контакт да се разберем.
 
Отговорил съм на всички ЛС-та и запитвания в темата до момента.

Поздрави!
 
Привет,

Може ли да ми да дето повече инфо за 1вият магазин?
Може ли да ми пратите сайта?
Може ли статистика за брой посещения за последната година?

Благодаря предварително!
 
Здравейте,

Всички запитвания по-горе би трябвало да имат отговор от мен.

Поздрави!
 
Здравейте,

Продавам два онлайн магазина на принципа на дропшипинг в сферата на модата.

Единият онлайн магазин е за тениски и има направени 13.890,98лв. оборот за година и половина при марджин 52%, т.е. печалба 7 223лв. като от Юли, Август и Септември насам почти не съм пускал реклама, поради липса на време да оправям поръчки. Това е и главната причина да искам да ги махна.

Другият магазин е за блузи и работи главно зимата, т.е. сега му е сезона. Миналата зима има 7551лв. оборот при марджин 48% или 3,624лв. печалба.

Рекламирани са само с Facebook платена реклама с общ бюджет за това време от 1 135$ изхарчени за двата магазина общо.

Изискват около час работа на ден за оправяне на поръчки. Към магазина вървят дизайните, продуктовите снимки, рекламните матевриали за ФБ кампаниите, контакти с фирмата, която изработва тениските и блузите.

Ако имате свой собствен DTG принтер марджа може да скочи на 75% и за двата магазина.

Дизайните са уникални за българският пазар, или поне 90% от тях са, така че няма да имате конкуренция от 100 други магазина със същите продукти.

Цена: 8 000лв.

Поздрави!
Пиши на лично да видя сайтовете кои са имам интересПиши на лично да видя сайтовете кои са имам интерес
 

Горе