Два онлайн магазина в сферата на добавките

galinstefanov

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
45   0   0
Магазините са оптимизирани за няколко ключови думи, от там идва и трафика. Работи се на афилиейт. Процента е 25 % на продажба, а цените на секс стимулантите са от 70 лв нагоре за кутия. Предоставям контактите на човека, с който се работи от вас се изисква единствено приемане и препращане на поръчките. Не се разправяте с клиенти и прочие. Гарантирани са приходите, защото има търсене на този тип продукти на родният пазар, но не се предлагат толкова много. Е всеки ще се зачуди аджеба като е толкова печелившо, защо го продаваш - имам ангажимент извън България за дълъг период от време и не мога да поемам поръчките от телефон и да ги обработвам а те не са малко, дори смея да твърдя, че те се 60-65 % от всички поръчки. Комисионната се изплаща когато и на каквато сума се разберете с човека, който изпраща добавките ( мога да предоставя принт скрийн за направените плащания от него към мен )
Сайтовете са Opencart базирани, като давам към блог на WP и няколко статии, които са не публикувани(уникални) на тази тематика, поръчвал съм ги за блога с цел оптимизация.
Ако някой се интересува за повече информация да ми на пише на ЛС

Поздрави,
Галин
 
От: Два онлайн магазина в сферата на добавките

Zdravei,sajalqvam za latinicata.prati mi na lichno cenai link na saita. Zainteresovan sm i sm seriozen. Ako moje i printscreen na plashtaniqta i nqkvo dokazatelstvo za trafika blagodarq predvaritelno
 
От: Два онлайн магазина в сферата на добавките

Отговорил съм ви на лични съобщения
 
От: Два онлайн магазина в сферата на добавките

Може ли малко повече информация да ми изпратите на лично, самия сайт, информация и цена. Благодаря предварително.
 
От: Два онлайн магазина в сферата на добавките

Здравей, изпрати ми малко информация за месечните продажби, печалби и цена за магазините.
 
От: Два онлайн магазина в сферата на добавките

Интересуват ме кои са сайтовете, цените,посещения?.Приходи и разходи за три месеца на зад.
Благодаря.
 
От: Два онлайн магазина в сферата на добавките

Писах ти на лично но явно не си го видял, ако може и за мен информация за магазините!
 
От: Два онлайн магазина в сферата на добавките

prati mi malko info za saita i prihodi pose6teniq na i razbirace cenata koqto mu iska6 za saita i domeinite .
.
 

Горе