Продава се: Два сайта в пакет с домейни и хост

Хахаха, какви пари е изкарал този сайт бе бебче? От адсенс сигурно си се затрупал? Колко клика правиш на ден с тези 120 - 200 посещения, сигурно всеки прави по 5 клика най-малко! Бебче, недей говори смешни работи, бебчето!
 
От: Два сайта в пакет с домейни и хост

Незнам защо все още напираш да купиш сайта, така аз го тълкувам защото не спираш с глупостите ...

Адсенса си е мой и само аз знам какво изкарва мой саит. Такива като тебе които имат сайтове дето ги посещават примерно няколко хиляди на ден

а пък кинтите са малко ...

При мен е обратното ... Скъпи реклами батееее .... не влизаш само ти в този сайт.

И да ти кажа, стига си напирал сайта няма да го купиш ти ... Абсурд
 
От: Два сайта в пакет с домейни и хост

Сайта има нов плеър про версия ....

Цената вече е 200 лева с плеъра.

Само заинтересовани да пишат по темата, не палячовци ...
 
От: Два сайта в пакет с домейни и хост

Остава малко време за продажба на сайта, след това няма да се продава.
 
От: Два сайта в пакет с домейни и хост

може ли инфо за новините, ако не е продаден (автоматично ли се взимат, приходи има ли, цена, посещения)
 
От: Два сайта в пакет с домейни и хост

може ли инфо за новините, ако не е продаден (автоматично ли се взимат, приходи има ли, цена, посещения)

Всички новини се взимат автоматично от различни rss емисии чрез крон джоб.

Приходи малки за сега, да не забравяме че сайта е все още нов.

Цена: 100 лева с домейна, без хост - ще преместя всичко на желаещия на даден от него хост.

Посещенията са предимно от гугъл около 100, имало е дни малко над 100
 
От: Два сайта в пакет с домейни и хост

За да си струва парите тоя сайт с трейлърите, ще е хубаво да качваш колкото се може по-нови такива :) да гледам трейлъри на стари филми, които в 90% от случаите съм гледал, това го мога и в youtube (под стари разбирам от 2013-та назад) ;)
освен ако и той не е агрегатор като сайта за новините, който не ми е много юзър-френдли - цъкам на новина, чета 2 изречения и намирам бутон "виж цялата статия" , който ме праща на оригиналния новинарски сайт :)
 
От: Два сайта в пакет с домейни и хост

След като не го копуваш и не те кефи, не е редно да се изразяваш мнение по темата ...
 
От: Два сайта в пакет с домейни и хост

След като не можеш да търпиш критика, проблемът си е твой :) други на твое място биха се вслушали, за да може после някой да кОпи по-качествен сайт
 
От: Два сайта в пакет с домейни и хост

След като не го копуваш и не те кефи, не е редно да се изразяваш мнение по темата ...

Според твойта логика или хубаво или нищо.... по темата сайтовете са нищо особено и да разбирам че продаваш система WP която е фрий и си човнал от нета една тема "detube" нали наглееш пък и 200 кинка тц ей момче знаеш ли как се изкарват със труд 5лв. вероятно не.Каквото и да кажеш ще бъде излишно показа се.....

И с това ти изказване "Само заинтересовани да пишат по темата, не палячовци ..." наричаш много хора тук в форума "палячовци".


пс.Палячо
 
Последно редактирано:
Добре му го казахте на "бебчето"! Да вземе да се усети, че не всичко, което лети се яде!
 
От: От: Два сайта в пакет с домейни и хост

Според твойта логика или хубаво или нищо.... по темата сайтовете са нищо особено и да разбирам че продаваш система WP която е фрий и си човнал от нета една тема "detube" нали наглееш пък и 200 кинка тц ей момче знаеш ли как се изкарват със труд 5лв. вероятно не.Каквото и да кажеш ще бъде излишно показа се.....

И с това ти изказване "Само заинтересовани да пишат по темата, не палячовци ..." наричаш много хора тук в форума "палячовци".


пс.Палячо

Ти си единственият в този форум дето се изказва за това ... Това какво значи???
Да не уточнявам ... и се научи да пишеш ...
 
От: Два сайта в пакет с домейни и хост

Нека ти разтълкувам мнението на @rutera :)
1. разкрил те е какъв жалък тарикат си и как се опитваш да излъжеш потребителите тук да купят нещо, което не струва и 1/20 от парите, които искаш :D
2. делиш хората на заинтересовани и палячовци (чувствам се дискриминиран :) )
3. прави опит да направи заинтересованите на "палячовци", за да не ги превърнеш ти в "измамени" и "прецакани"

поздрави, палячо №2

п.с. точно пък ти ли ще му кажеш да се научи да пише ахаххахахахаха :lol:
 
От: Два сайта в пакет с домейни и хост

Продал съм 4-5 сайта тук и още един не се е оплакал че съм го измамил или прецакал с нещо.

Може би говориш за себе си ...

Моля не спами в темата ...

В противен случай ще уведомя администраторите на форума, за да си получите заслуженото.
 
От: Два сайта в пакет с домейни и хост

За това, че изразяваме мнението си ли? :) Сигурен съм, че администраторите са твои хора и ще ни изритат, че ти пречим на търговийката ;)
 
От: Два сайта в пакет с домейни и хост

Вероятно така ще стане.Но мнението ми е че такива като теб "bebcheto" е добре да се научат как се изкарват пари с труд не с copy/paste.

пс.Смятам да приключа с коментарите по темата, излишни са.Докато има балъци ще има и тарикати.
 
От: Два сайта в пакет с домейни и хост

Да, разбирам те напълно.

Искаш да ти продам сайта за 100 лева, и след месец да го препродадеш за 5 пъти повече.

Ми хайде да ти го подаря направо, за да си 1000% печалба .... :clap:

Бебче, няма да го препродаде с печалба, освен ако не почупи стотина часа работа по него.
Мож да нямаш брояч, но се виждат преглежанията на новините. от 0 до 10...
и не се знае колко от тях са случйни или твои и на хора влезли да видят какво продаваш.

Нямаш посещения.
нямаш ПР
нямаш хубав домейн
Скрипта ти не е нищо ообенно.
Дизайна също...
Няма някакви поразяващи, новаторски идеи...
Дори не виждам и големия потенциал за да се закачи някой за него...
продаваш скраб

Но шом ще се повишава цената е друго...
нека да изчакаме да видим резултата с повишаването...
Ще бъде забавно :)
 
От: Два сайта в пакет с домейни и хост

Бебче, няма да го препродаде с печалба, освен ако не почупи стотина часа работа по него.
Мож да нямаш брояч, но се виждат преглежанията на новините. от 0 до 10...
и не се знае колко от тях са случйни или твои и на хора влезли да видят какво продаваш.

Нямаш посещения.
нямаш ПР
нямаш хубав домейн
Скрипта ти не е нищо ообенно.
Дизайна също...
Няма някакви поразяващи, новаторски идеи...
Дори не виждам и големия потенциал за да се закачи някой за него...
продаваш скраб

Но шом ще се повишава цената е друго...
нека да изчакаме да видим резултата с повишаването...
Ще бъде забавно :)

Извинявай, но си объркал сайта...

Това дето си постнал е за друг сайт.

Тук става на въпрос за сайта с филмовите трейлъри.
 
От: Два сайта в пакет с домейни и хост

Извинявай, но си объркал сайта...

Това дето си постнал е за друг сайт.

Тук става на въпрос за сайта с филмовите трейлъри.

Не е грешка, просто този за трейлърите, не си струва и да бъде обсъждан.
Не ти мислим лошото, нито нещо ти злобея, просто ти казвам как са реално нещата.
Да поиграл си си да вкараш няколко трейлъра, но какво друго?
Все едно да продаваш на Вискяр издъднени касетки за ряпа и алабаш :)
Възможно е да продадеш сайта и за повече пари, но не и на хора които се занимават с това, а ако успееш да омаеш някой ентусиаст.

Кофти е нишата, сайтове за треилъри и новини...
колко клика има на месец общо на двата?
 

Горе