Продава се: Два сайта за безплатни обяви

sixking

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
45   0   0
Здравейте.


https://imotisofiq.com/
Ей това вече е интересен домейн. TF0, CF20. Тук има нещо интересно. Домейна не ми излиза от коя година е, но има поне по 200 регистрации на ден. Вярно, много от тях са спамерски и мейлите са пълни простотии. Но съм отсял тези, които са активирали профила си и вече са над 1200+ профила. Дори да не ползвате сайта, това е един перфектен начин да си съберете лист с имейли от интернет. Не знам от къде идват. Не публикуват обяви, само се регистрират. Много от мейлите са руски, има yahoo, gmail. Както казах има и спамерски. Може или да го паркирате някъде и да си печелите от трафик или да си съберете страхотна база от мейл адреси.
Също не съм вършил никаква оптимизация за тези посетители - те сами си идват.
Цена - 20лв.
Изтича на - 11 Декември 2018.
Намира се в Namecheap.
 
Последно редактирано:
Те и двата са за обяви ;)
Прехвърля се. Понеже съм услужлив човечец, ще помогна за прехвърляне на всеки. За Namecheap е много лесно, защото там директно се прехвърля, без излишни потвърждения и само с потребителско име или мейл. Супер е лесно, а регистрацията там е безплатна.

Да добавя и за тези, които не знаят - при прехвърляне на домейн в неймчиип, не трябва да се плаща за подновяване.
 
Малките обяви имат вече 62 обяви, без никаква работа по сайта.
Имотите има окло 1700 регистрирани и потвърдени потребителя.
 
Уохоооо - 2500+ потвърдени имейла и се покачват с всеки ден. Не знам какво чакате и не взимате сайта :D
 
Домейните са готини, но определено не мисля, че е добре да ги лансираш точно с регистрациите.
При условие, че сайтовете даже не са преведени цялостно... какви според теб са хората, които се регистрират?
Аз бих казал ботове, готови за спам в даден момент.
Възможно е и да се лъжа, но това може само да си проличи от вида на имейл адресите.
Иначе пак казвам... готини са домейните. Аз даже бих купил този за София, но в момента съм заринат с домейни.
 
Дали е добре да ги лансирам точно с това - не съм сигурен. Мейлите си изглеждат реални - кратки, имена, както и големите мейли (gmail....).
Дали са ботове - няколко пъти и обяви пускаха, а мейлите са и потвърдени.
Идеята ми с лансирането по този начин е, че си е някакъв тип привличане на мейли. Може да пробвам да пиша на някой от тях, да видя дали има отговор. Това също означава, че ако се паркира домейна, може да изкара някой долар (аз не се занимавам с паркинги).
@arcsales - понеже два пъти ми каза, че домейна е хубав, може да се разберем за някаква цена ;)
 
Нещата се промениха. Единият домейн е продаден, а другият е без сайт. Сайта получава прекалено много регистрации, а хостинг планът ми не може да го понесе. Получавате само домейна за новата цена ;)
 

Горе