Два сайта към един и същи хостинг?

Здравейте,

За повечето от вас въпроса може би ще е смешен, но в момента имам онлайн магадин, който съм правил на OC.
Питането ми е: Мога ли да добавя още един сайт към същия хостинг? Този сайт искам да го направя на WP.
Хостинг плана ми е "Супер Хостинг" от superhosting.bg

Възможно ли е да се построи още един сайт и ако да през cPanela ли става?

Благодаря за вниманието!
 
на този план може да добавиш още 149 сайта
 
Благодаря ти!

А относно последователността трябва първо да се закупи домейна, след което през cPanela да се добави от add-on домейни ли?

Имам и още един въпрос свързан със ssl сертификата. Първият ми сайт има такъв, защото той влизаше към хостинг плана. Значи ли, че и втория сайт ще има ssl или трябва да си взема нов?
 
Благодаря ти!

А относно последователността трябва първо да се закупи домейна, след което през cPanela да се добави от add-on домейни ли?

Имам и още един въпрос свързан със ssl сертификата. Първият ми сайт има такъв, защото той влизаше към хостинг плана. Значи ли, че и втория сайт ще има ssl или трябва да си взема нов?
Взимаш нов :)
 
Имам и още един въпрос свързан със ssl сертификата. Първият ми сайт има такъв, защото той влизаше към хостинг плана. Значи ли, че и втория сайт ще има ssl или трябва да си взема нов?

Или си инсталираш LetsEncrypt.
 
А ако не можеш да се справиш молиш хоста и ако хоста не искат търсиш @mobilio (Peter Nikolow) за платена консултация и нещата ще станат професионално.
PS. Това не е шега, човека наистина разбира много от подобен тип миграции, сертификати и прочие.
 

Горе