Две буквени домейни

Kmark

Member
Попринцип например ако опитам да регистрирам домейни с 2 букви пише че не е възможно.Знам че съществуват тези домейни и на едно място бях чел че всички обаче за заети и за да се уредиш с такова домейн име ще трябва да си купиш.Не съм мн наясно и ще ми е интересно да видя какво мислите вие за домейните с две букви
 
От: Две буквени домейни

еми честно, сега като се замисля, нищо не мисля за трибуквените домейни

а за еднобуквените защо не си мислиш?
 
От: Две буквени домейни

веврно..аз си мислех че става без да се купува::p ..ама ако ме уредиш мога д ате черпя бира.(по български..толкова дава българина)
 
От: Две буквени домейни

а какво мислите за паркираните домейни? Защо след като им е изтекъл срока и собственика не ги е подновил , после не стават свободни за регистрация?
 
От: Две буквени домейни

а какво мислите за паркираните домейни? Защо след като им е изтекъл срока и собственика не ги е подновил , после не стават свободни за регистрация?

Защото спамиш, затова. След като им изтече срока има определен период, който трябва да изтече, тогава пак могат да се регистрират.
 
От: Две буквени домейни

Преди секунди Godaddy ми показа, че има около 200 домейна в търга с 2 букви/цифри. Най-евтиния е 195$. С 3 букви са хиляди.....
add.net Premium Domain price $59,999.00
Продавали са се, и все още се продават, просто когато започна продаването на домейните, някои от вас си играеха с ЛЕГО, а някои от нас имаха 3Кб връзка с Интернет от БТК/Инфотел
 
Последно редактирано:
От: Две буквени домейни

е на тогава му беше времето да се инвестира в 2 буквени и три буквени. нищо че бяха скъпи..по 100$ за две години до колкото си спомням. ама на..
1996 год..бях с модем и максимума който съм достигал е 6,85 кбайта в секунда и това с компресия
=bulram;214769]Преди секунди Godaddy ми показа, че има около 200 домейна в търга с 2 букви/цифри. Най-евтиния е 195$. С 3 букви са хиляди.....
Продавали са се, и все още се продават, просто когато започна продаването на домейните, някои от вас си играеха с ЛЕГО, а някои от нас имаха 3Кб връзка с Интернет от БТК/Инфотел
 
От: Две буквени домейни

Тия търгове на годеди съм ги гледал много пъти.
Винаги има домейни за 60к и нагоре, ама никога няма наддавания за тях. Имам усещането че тези домейни само се продават без реално някой да ги купува. Лошо няма, но на 1000 домейна да има най много един купен.
 

Горе