Две фейсбук страници на обща тематика

caikox

Member
Рейтинг - 100%
8   0   0
Страниците всъщност са 3...

Страница номер 1 : 28,800 фена 84% жени 19% непълнолетни - Обща тематика - За име на страницата, ЛС! - Стартова цена : 240лв.

Страница номер 2: 34 300 фена 74% жени 9% непълнолетни - Обща тематика - За име на страницата, ЛС! - Стартова цена : 300лв.

Страница номер 3: 24 200 фена 80% жени 14% непълнолетни - Обща тематика - За име на страницата, ЛС - Стартова цена : 200лв



Може да наддавате като пишете номера на страницата и сумата. ПРИМЕР : Страница номер 1, 255лв

Минимална сума за наддаване 5лв.

Начини на плащане : Paypal, moneybookers (skrill), easypay, на ръка в София! :)


Може да наддавате до: 25.08 тази събота 0:00 часа!!!
 
От: Две фейсбук страници на обща тематика

Моля Ви, не ми предлагайте директни оферти на ЛС, ако имате интерес към страниците наддавайте в темата!
 
От: Две фейсбук страници на обща тематика

ОК, аз ще започна наддаването:

1- 245 лв.
2- 305 лв.
3- 205 лв.
 
От: Две фейсбук страници на обща тематика

Здравей,
Писах ти на ЛС, само ще те помоля да уточниш щом ги продаваш на търг дали само в тази тема и този форум ли се продават предложенията явни/тайни т.е. (ЛС) ???
 
От: Две фейсбук страници на обща тематика

Само тази тема, само този форум! Тайни предложения няма... каквото пише в темата това е положението до момента :)))
 
От: Две фейсбук страници на обща тематика

за тази : Страница номер 2: 34 300 фена 74% жени 9% непълнолетни - Обща тематика - За име на страницата, ЛС! - Стартова цена : 310лв. от мен

Обаче каква е тази разлика във времето в часовника на форума бре??? Аз пускам поста си в 23:58, а тук показва, че е в 00:20???
 
От: Две фейсбук страници на обща тематика

Грешката не е в теб, часовника на форума нещо е напред :)))

за тази : Страница номер 2: 34 300 фена 74% жени 9% непълнолетни - Обща тематика - За име на страницата, ЛС! - Стартова цена : 310лв. от мен

Обаче каква е тази разлика във времето в часовника на форума бре??? Аз пускам поста си в 23:58, а тук показва, че е в 00:20???
 
От: Две фейсбук страници на обща тематика

Ми освен Mihluzin i baydan да ми пишете на скайп: caiko85 , да се разберем! :)
 
От: Две фейсбук страници на обща тематика

Трябва ми страница с UK и US потребители. Пиши ми на лично. Thanks
 

Горе