Деактивиран профил в Адсенс

defteros

New Member
Здравейте,

И аз не знам каква е причината- но се е случило. Профилът ми в Ад сенс е деактивиран.Въпросът ми е какво може да се направи в случая?
Според общите правила няма друга възможност|?|
"Да се използва различен профил в AdSense

Изберете тази опция, ако имате съществуващ профил в AdSense, който е свързан с друг имейл адрес. "

Какво представлява тази опция и може да се използва за активиране на Ад сенс?
Какви други рекламни платформи могат да се използват за блог? Дайте някои препоръки. Благодаря предварително!
 
От: Деактивиран профил в Адсенс

Щом са ти спрели профила това е завинаги. Може да им се помолиш, обаче вероятността да уважат молбата ти е минимална.

По форумите пишат, че единствения начин е да регистрираш акаунт на друго име от друг IP адрес и с други сайтове (внимавай с whois на сайтовете), но не знам дали има смисъл след като могат да деактивират и новия акаунт когато си поискат.

За малки издатели (с малки месечни приходи) AdSense не е подходящ - много строго гледат дали се спазват правилата. А за големите - правилата са други ;)
 
От: От: Деактивиран профил в Адсенс

Щом са ти спрели профила това е завинаги. Може да им се помолиш, обаче вероятността да уважат молбата ти е минимална.

По форумите пишат, че единствения начин е да регистрираш акаунт на друго име от друг IP адрес и с други сайтове (внимавай с whois на сайтовете), но не знам дали има смисъл след като могат да деактивират и новия акаунт когато си поискат.

За малки издатели (с малки месечни приходи) AdSense не е подходящ - много строго гледат дали се спазват правилата. А за големите - правилата са други ;)



Някакви идеи свързани с печалба от показване на реклами... иначе за AdSense не съм чувал някой да печели кой знай какво-блогър имам предивд- но исках да опитам.
 
От: От: От: Деактивиран профил в Адсенс

Някакви идеи свързани с печалба от показване на реклами... иначе за AdSense не съм чувал някой да печели кой знай какво-блогър имам предивд- но исках да опитам.

грешно си чувал :d
 
От: Деактивиран профил в Адсенс

малко са субективни разбиранията за много и малко печелене от адсенс, за това дискусията на тема малко ли се печели от Adsence много ли, е излишна.

AdBride се опитват някакви опити за БГ сайтове, но май все още без успех (дреме им).
Остават тукашните опции като Easyнещо си, Tradнещо си и там как бяха.

Краен вариант е също и ТNХ и ТLА
 

Горе