Дебитни карти за малолетни

alexandar777

New Member
Здравейте,

Интересувам се освен вариянта от ДСК какви други варианти има за дебитна карта за малолетни (след 14 години)?

Благодаря предварително!
 
От: Дебитни карти за малолетни

Ако си след 14 си непълнолетен, а не малолетен. Тогава правата, задълженията и възможностите се променят доста.
И все пак е най-добре твоите родители да поразпитат по банките. Тук едва ли някой ще ти бъде полезен с конкретен отговор.
 
От: Дебитни карти за малолетни

до 14 - малолетен
от 14 до 18 - непълнолетен
на 16 взимаш паспорт, вероятно това те обърква

BTW, имаше във форума тема за дебитни карти за непълнолетни, ползвай търсачката
 
От: Дебитни карти за малолетни

Повечето банки предлагат дебнтни карти на непълнолетни, но кофтито е, че ще имаш наложен лимит от родителите за седмичните разходи…
 
От: Дебитни карти за малолетни

Това не е проблем. Стига да си е отделна сметка а не допълнителна карта към сметката на родителя например. Благодаря все пак на всички за отговорите, чакам още :p
 
От: Дебитни карти за малолетни

И на мен ми е интересно - има ли банки, които предлагат дебитни карти на непълнолетни , като освен това сметката е на името на картодържателя? Моля по-осведомените наистина да се включат, ще ми помогнат много ;).
 
От: Дебитни карти за малолетни

Ами аз казах вече – ДСК. Други не предлагат, предполагам заради изискване на Борика, с които само ДСК не работят (съответно не можете да си вържете картата с ePay.bg).
Като бях на 16 си направих и беше на мое име.
Само при откриването а сметката ходих с майка си.
 
От: Дебитни карти за малолетни

Ами аз казах вече – ДСК. Други не предлагат, предполагам заради изискване на Борика, с които само ДСК не работят (съответно не можете да си вържете картата с ePay.bg).
Като бях на 16 си направих и беше на мое име.
Само при откриването а сметката ходих с майка си.

Супер, само да питам - този формуляр https://dskbank.bg/repository/documents/Cards_request_retail_BC.pdf?user_id=&session_id= на мейла ли им го пращам попълнен, понеже никъде не е указано.
 
От: Дебитни карти за малолетни

По-добре отиди до някой офис.
Няма да ти се размине ходенето, а най-добре вземи и някой родител със себе си ако нямаш 18.
 
От: Дебитни карти за малолетни

Днес ходих до банката с майка ми, попълних един формуляр и се подписах на 2-3 места - това беше. След около седмица ще имам картата :), благодаря за съвета, след контакт с ЦКБ /понеже при тях сметката се прави на името на родителя/ се бях отказал, но сега всичко е точно.
 
От: Дебитни карти за малолетни

И аз карам на ДСК към момента, но точно факта, че не мога да работя с ePay ме дразни. Пък и май има някакъв смешен лимит от 20лв и ще се наложи да помъкна майка ми да го вдига...
 
От: Дебитни карти за малолетни

Да, с лимитите не помня как стояха нещата, аз още в началото си казах да ми активират всички видове онлайн плащания и да ми вдигнат лимитите на поне 300лв., та не съм имал проблеми...
 

Горе