Действащ сайт за колективно пазаруване.

От: Действащ сайт за колективно пазаруване.

Здравей, ако може цена, линк, някакви статистики до момента...на ЛС
 
От: Действащ сайт за колективно пазаруване.

Цена + линк + приходи за последния месец + приходи за последната финансова година сиреч от 2013 до 2014 + телефонен номер за обратна връзка + статистика за посещения за последния месец и за цялата година.
 
От: Действащ сайт за колективно пазаруване.

Може ли цена, сайт, фирма и генериран оборот на фирмата,разход и генериран приход за календарна година?
 
От: Действащ сайт за колективно пазаруване.

Попринцип щеше да е добре да напишеш ориентировачна цена или доходи поне, за да може човек да си прецени дали разполага с достатачно средства евентуално да го купи, и тогава да те занива да му пращаш линко и тн... ноо както и да е, аз реално проявявам интерес, цена и линк + доходи ако е възможно! :)
 
От: Действащ сайт за колективно пазаруване.

Мдам, прави сте...
Цената е 2800 лв. Доходите варират. Средно между 70-100 лв. Ноември и декември бяха към 200 лв./месец
 
От: Действащ сайт за колективно пазаруване.

Повече инфо и за мен моля.
 
От: Действащ сайт за колективно пазаруване.

Темата отново е актуална. С малката разлика, че в момента сайтът е спрян поради претенции към домейна, т.е. продава се всичко без домейна.
Цената е 1800 лв , ако се вземе с Фейсбук страницата.
800 лв без Фейсбук страницата.
 
От: Действащ сайт за колективно пазаруване.

Привет, Роси!
Малко "офтопик" от мен, не можах да се сдържа.
Нали разбираш, че "работещ сайт" и "спрян поради претенции към домейна" са антонимни понятия?
Лошото е, че без домейн сайтът губи своя чар, защото хората са свикнали с дадено име, а след като това име се загуби, трябва да се наложи новото име посредством реклама. Тук идва и другият момент - пазара към момента е пренаситен от сайтове за колективно пазаруване и налагането на нова марка е обречено начинание според мен.
Все пак ти пожелавам успех в продажбата!
 
От: Действащ сайт за колективно пазаруване.

Привет, Роси!
Малко "офтопик" от мен, не можах да се сдържа.
Нали разбираш, че "работещ сайт" и "спрян поради претенции към домейна" са антонимни понятия?
Лошото е, че без домейн сайтът губи своя чар, защото хората са свикнали с дадено име, а след като това име се загуби, трябва да се наложи новото име посредством реклама. Тук идва и другият момент - пазара към момента е пренаситен от сайтове за колективно пазаруване и налагането на нова марка е обречено начинание според мен.
Все пак ти пожелавам успех в продажбата!

Ами не е точно така, защото трафикът на сайта идваше най-вече от Фейсбук и марката няма никакво значение. :)
Мерси
 
От: Действащ сайт за колективно пазаруване.

Последно повикване преди да се прекратят договорите с epay.
 

Горе