Декларация

Аз те питам вече 10-ти път Коя година те изгониха от полицията и от кога не си член на БКП
Тъй като mantaman ме пита непрекъснато това нещо много настоятелно, на което съм отговорил още преди да попита, се чувствам задължен да напиша тази декларация:

Аз, Вискяр Градинаров, декларирам, че не съм гонен от полицията. По простата причина, че в полицията съм бил единствено за да дам пари - било за смяна на лични документи, било за да платя някоя глоба в КАТ. Никой не гони човек с пари в ръката.
Също така, декларирам, че не мога да кажа откога не съм член на БКП, по простата причина, че никога не съм бил член на БКП. Освен да кажа, че не съм член на БКП от момента на раждането си. За преди това нямам спомени.

Надявам се, mantaman да успее да намери тази тема, след като не успява да намери отговора на въпроса си, който е публикуван отдавна във форума, и да не си хаби времето и клавиатурата. И едното, и другото струват пари. А въпреки всички спорове с Агента ЗадЛаманча, аз не искам той да губи пари.


Написа,
Вискяр Градинаров - инженер по електрохимия, понастоящем градинар.
 

Горе