Детайлен рапорт с ahrefs на един сайт

radki

Active Member
Рейтинг - 100%
10   0   0
Трябва ли да познаваме конкуренцията си?
Да това е първото нещо което трябва да знаем когато настъпваме в непозната ниша а и пътеводител към правилната насока. AHREFS.COM предлага чудесна услуга, според мен една от най-добрите на пазара, с която вие лесно можете да проучите силните и слабите страни на всяка една ниша в която настъпвате, можете да видите по какъв начин се прави оптимизацията на лидерите, вида и средствата които са отделени за добиване на важните BACKLINKS и по този начин да копирате донякъде работещият модел на тези ваши конкуренти.

Ето за пример числената страна на BACKLINK профила на един добре оптимизиран сайт занимаващ се с оптимизация.
seo.jpg

Това се вижда и от безплатният рапорт който ви дават безплатно от ahrefs, но за да проучите всички линкове и да имате цялостна представа от връзките които стоят зад числата на снимката ви трябва платеният достъп!

Услугата я пускам защото съвсем случайно видях че и този месец са ме таксували, а вече всичко което ми трябваше от платеният им пакет го видях и сега мога да предложа на вниманието на заинтересованите:
1бр Backlinks Reports цена 3лв.
- до 200 000 линка може и малко повече, получавате 3 рапорта в excel
  • Всички домейни които линкват към сайта
  • Всички линкове които водят към сайта (до 200 000)
  • Всички анкори със това колко линка има към тях, кога за последно и кога първо са посетени чрез тях, както и колко са домейните които сочат с този анкор
1бр SEO Reports FREE при поръчка на горният пакет.
  • Показва всички страници и броя на всички входящи и изходящи линкове

И за всички от форума предлагам 2 безплатни пакета от единият и 2 от другият вид. От тях може да се възползват регистрираните потребители в предприемач с повече от 5 REP.

Плащането става с еконт или изипей или банков превод или както се разберем :)
 
Последно редактирано:
От: Детайлен рапорт с ahrefs на един сайт

А аз дали ще мога да се класирам също? Какво се изисква - линкове само?
 
От: Детайлен рапорт с ahrefs на един сайт

Само пишете от кои пакети искате въпреки че предполагам от кои :), на писалите по горе съм им писал на лични.
И само да допъня че офертата е валидна до 24.08.2013
 
От: Детайлен рапорт с ahrefs на един сайт

ако има бройте ме и мен, ще експериментирам за един сайт
 
От: Детайлен рапорт с ahrefs на един сайт

Здрасти :) аз подходящ ли съм :), ако да може ли един репорт :)
 
От: Детайлен рапорт с ahrefs на един сайт

Здравейте, последният който се класира е pepo_999 който е 5-тият подред който ще се възползва от безплатно ревю.
Имаше и такива които са писали на лични, затова уважавам реда по час :), надявам се да няма сърдити.

Едната заявка вече я изпълних, другите ги чакам да ми пишат за кои сайтове искат рапорт, а на останалите съфорумци предлагам да се възползват от горната оферта.
 
От: Детайлен рапорт с ahrefs на един сайт

Възползвах се от услугите на колегата - първата услуга.

Изключително съм доволна и от отчета и от отношението. ++++

Изключително бърз. Дадох му линка преди около 20 минути и беше готов с отчета за отрицателно време.

Силно препоръчвам. Ако ви трябва подобна услуга - това е човека! :)
 
От: Детайлен рапорт с ahrefs на един сайт

Благодаря за топлите думи, проблема с кирилицата беше във мен :) сега всичко е както трябва.
 
От: Детайлен рапорт с ahrefs на един сайт

и аз получих пълен отчет за ревюто което колегата ми изработи, доволен съм, дори и не съм подозирал за това откъде имам линкове към сайта който му дадох, ако ви трябва разузнаване на конкурент това е добра услуга, препоръчвам и 6+ за свършената работа :roll:
 
От: Детайлен рапорт с ahrefs на един сайт

Благодаря отново радвам се че съм полезен услугата е валидна както казах до 24.08 така че всеки който желае може да я поръча до тогава.
 
От: Детайлен рапорт с ahrefs на един сайт

Ъп на темата цената е вече 3лв за 2 Backlink рапорта.
 
От: Детайлен рапорт с ahrefs на един сайт

Отлично изпълнена работа - лесна комуникация, своевременно изпълнение, направи повече отколкото каза. Препоръчвам!
 

Горе