Детски магазин ОхоБохо и магазин Детски Свят

slavib

Active Member
Поръчах в магазин ОхоБохо ohoboho.net детски басейн
Обаждам се да питам какво става и един господин ми казва че поръчката ми ще бъде обработена утре преди обяд и ще получа емаил.
Търпеливо изчаквам утре до 13 часа и се обаждам отново и един господин ми казва че този модел го няма и поръчката ми още не е обработена.
След като го попитах защо не са се обадили да кажат и защо не са ми изпратили емаил наи-учтиво ми затвориха телефона.
Мисля че поръчката от Охо Бохо е пълна загуба на време.
Няма смисъл да им се обаждате и по телефона защото го вдигат на десетия път.

Започнах да търся басейн на друго място и попаднах на магазин Детски свят http://www.detskisviat.bg
За да не си губя времето с безкрайно чакане отново (ето как влияе отношението на едни върху други) направо се обадих по телефона.
Учтива служителка ми каза - изчакайте да проверя и ще Ви върна обаждане. След 5 минути ми се обади и ми обясни всичко за басейна за наличността и доставката.
10 минути след първото ми обаждане в магазин Детски свят бях направил поръчка която ще пристигне утре при мен.

Оставям заключенията на Вас.
 
От: Детски магазин ОхоБохо и магазин Детски Свят

браво страхотен линк билдинг, сподели после дали е имало ефект. доста достоверно изглежда историята. :clap:
 
От: Детски магазин ОхоБохо и магазин Детски Свят

Да ве, пък един мармод загъваше шоколади.
 
От: Детски магазин ОхоБохо и магазин Детски Свят

Ето поръчката от Охо Бохо
Искам да отбележа че продукта още стои на страницата им и никой не се мърда да го махне ohoboho.net/agp-izi-set-baseyn-183-sm.h-51-sm.-intex-54402.html
Който не вярва може все още да им се обади или да си поръча и той. :)
Като пристигне стоката ще ви снимам бележката от Еконт
Виж файлът 13786
 
От: Детски магазин ОхоБохо и магазин Детски Свят

Тук ще публикувам бележката за доставка от Еконт
Еконт.jpg
 
Последно редактирано:
От: Детски магазин ОхоБохо и магазин Детски Свят

Хаха, голяма реклама направи, дано да върже някой от форума.
Контактите: [email protected] - Яко бизнес, а? :D
 
От: Детски магазин ОхоБохо и магазин Детски Свят

Не мисля, че е коректно от твоя страна публично да ги злепоставяш. :) Лично аз пък мога да кажа (от не малката си практика), че всеки ден се занимавам с много по "луди" клиенти от един такъв проблем... Примери мога да дам бол, но е кофти от колегиална гледна точка това, което правиш (можеше по телефона да се разберете). :) Поздрави и нека гледаме хубавите неща! :)
 
От: Детски магазин ОхоБохо и магазин Детски Свят

Как да не е правилно? Когато някой не си върши работата е добре да се знае, за да не си тровим нервите.

Sent from my 6039Y using Tapatalk
 
От: Детски магазин ОхоБохо и магазин Детски Свят

Не мисля, че е коректно от твоя страна публично да ги злепоставяш. :) Лично аз пък мога да кажа (от не малката си практика), че всеки ден се занимавам с много по "луди" клиенти от един такъв проблем... Примери мога да дам бол, но е кофти от колегиална гледна точка това, което правиш (можеше по телефона да се разберете). :) Поздрави и нека гледаме хубавите неща! :)
Кака да се разбера по телефона като ми затвориха. Аз колеги не видях. Ако исках да ги злепоставя щях да го напиша в блогер.
Гледал ли си онзи филм дето двама бащи се сбиха на Коледа за една играчка кукла-робот или нещо такова.
Аз какво да кажа - Извинявайте мили дечица но двама надути батковци не можа да си ги преместят два дена.
Така че както казах пазаруването от Охо Бохо си е чиста загуба на време.
 
От: Детски магазин ОхоБохо и магазин Детски Свят

Особено интересно е че си избрал да пазариш от 2 сайта, дето никой не ги беше чувал досега.
Вместо от познатите лидери в бранша.

Вторият очевидно е съвсем нов - дори Алексата не знае за съществуването му.

Абсолютно легитимно.
 
От: Детски магазин ОхоБохо и магазин Детски Свят

Дай да видим снимка на прословутия басейн, нали трябваше да е при теб вече? Трябва и аз да купувам и за това се интересувам. :)
 
Последно редактирано:
От: Детски магазин ОхоБохо и магазин Детски Свят

нали знаеш че прикрепените файлове не работят :)
А за това питай админа
 

Горе