Търся: Дигитална репродукция във формат за печат

deffnews

Well-Known Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Във формат за печат. Не е обвързано с авторски права.
Награден фонд - 100 лв.

Просто си представете ваши неща, как рисувате дигитално. 25% от наградния фонд (т.е. 25 лв.) ще бъдат изпратени предварително на този, който избера.

Краен срок на конкурса 09.09.2021

Ако ми хареса някой преди това си запазвам правото за затворя конкурса преди тази дата.
 
Последно редактирано:
4-6.png


34.png
1-82.png
112-1.png
 
Става въпрос за портрет, до бюст. Оригинала е живопис, но е преобразувано на дигитален носител, но не в подохдящ формат за печат.
Русвате ли в не толкова кубични форми.
 
Във формат за печат. Не е обвързано с авторски права.
Награден фонд - 100 лв.

Просто си представете ваши неща, как рисувате дигитално. 25% от наградния фонд (т.е. 25 лв.) ще бъдат изпратени предварително на този, който избера.

Краен срок на конкурса 09.09.2021

Ако ми хареса някой преди това си запазвам правото за затворя конкурса преди тази дата.

Трябва да се запознаеш първо с тази тема

И съответно да сложиш надписа по-долу в постът си. Всички правят така, ти не трябва да си изключение.

ЗАПОЗНАТ СЪМ С ПРАВИЛАТА ЗА КОНКУРС ЗА ЛОГО И ДИЗАЙН
 
Трябва да се запознаеш първо с тази тема

И съответно да сложиш надписа по-долу в постът си. Всички правят така, ти не трябва да си изключение.

ЗАПОЗНАТ СЪМ С ПРАВИЛАТА ЗА КОНКУРС ЗА ЛОГО И ДИЗАЙН
Гарантирано е, затова и казах че ще предплатя нещо, 25% не е малко.
 
Работих с алтернативна програма на Illustrator, най-веротно от там се получават кубични форми. Единствено тази ми рисунка се доближава до портет.
345-3.png
1111.png
Аз ви писах на лично, пиша го и тук за да няма недоразумения. Харесват ми пирамидите, но в случая търся по-близко до реализъм рисуване. Иначе стила ви е интересен и ми харесва.
 
@Blinky авторът отказва да ми изпрати наградата. Бан. За коша.
Падението на човешката душа е трайно явление.
 
Как да се разбира "гарантирана" награда? Виждате, че аз не съм възложил да се работи предварително. Както гледам са пуснатите конкурси.

Когато вие кандидатствате за някаква работа, някой плаща ли ви за кандидатстването? Напротив, разходите са за ваша сметка.
Мисля, че ясно съм пуснал обявата.

Линкнете си ваши неща и ако има съвпадение с това, което търся пише какво ще заплатя. Всъщност това не трябва да се нарича "награда" а "възнаграждение" за свършена работа. И в тази връзка може би префикса "конкурс" не е точно на място. Но аз не видях да има опция "обява".

Портрета го имам и на дигитален носител 612 х 882 пиксела.

Ако смятате, че може да го преобразувате във формат за печат и така става. Смисъл да не се рисува наново.

Линкнете ваши неща, но докажете някак си, че са ваши а аз ще ви пратя портрета да го видите и да прецените може ли да го направите. Не държа да е едно към едно. Аз самия рисувам и то прилично. Но не мога дигитално.

Разгледах някои конкурси, виждам че явно тук се правят лого, банери и такива. Но все пак не виждам и пречка да си стои темата. Има достатъчно време до крайната дата, която съм обявил.
 
Но аз не видях да има опция "обява"

За сметка на това има "Търся" и "Предлагам". "Търся: Художник / Илюстратор" би било подходящо заглавие.

Това в случая не е такъв конкурс, каквито са останалите организирани тук. Правилата са писани по-скоро за тях - даваш крайна дата и задание, разни хора рисуват и качват, избираш си едно и плащаш.

Ти реално искаш да ти пратят портфолиото си и да възложиш задачата на този, чийто неща са най-близо до търсения резултат. И най-добре пусни нещо като пример, щото заданието ти оставя много въпроси относно стила и очакваното качество на изпълнение срещу 100лв.
 
Последно редактирано:
До колкото разбирам ,имате рисуван портрет или снимка който/ято трябва да се дигитализира или да се направи колаж. И вероятно търсите нещо като аутсорсинг или е нещо което не искате да се споделяте, тогава означете темата като търся.

За да е конкурс трябва да постнете портрета и дизайнерите да качват своите варианти, а след крайния срок трябва според правилата гарантирано да изберете победител (гарантирано - означава, че дори и да не ви харесва крайният резултат или има само един вариант, определяте победител) и да му изпратите наградата.
 
Смених на "търся". Картината е rare. Буквално е рисунка до бюст (включително) като Джокондата. Наистина не искам да я споделям, но то така или иначе ако ще го поръчвам ще трябва да споделя. Как да го кажа, подарък ми е от един италиански художник, нито е известен, нито е име. Е тя и затова е rare, щото не е от известен художник. Е, поне засега е rare.

Просто по стечение на обстоятествата автора ми я подари за лично ползване. Знам, че работи за голяма фирма и файла го има във формат за печат, но нямам връзка с него от няколко дни. И цялата работа е, че искам да щамповам на тениската на тоалета който почти си завърших.
На мен ми се струва, че е рисувано дигитално, но не съм сигурен.
 
Ако трябва да е 1:1, какъв е проблемът да се снима като хората с DSLR или нещо по-свястно с повече от 5 MP и да се напечата на текстила?
 
Човека просто си вее мъдите из целия форум, се едно му е селския мегдан.. чак мен ме е яд, въпреки, че не би трябвало да ми пука въобще :)

Кой каза да се върнат репите? :D щото Блинки определено не одобри по-разумния вариант - да се замени сръдливата иконка с дислайк такава ;)
 

Горе