Търся: Дизайнер за профилна снимка и корица на facebook страница

WebFen

Member
Рейтинг - 33.3%
3   6   0
Здравейте, търся човек да ми изработи профилна снимка и корица за нова фейсбук страница на тема Авто обяви, също така и лого ще ми трябва, уеб сайта е в разработка но мога да дам скрийншот да видите как ще изглежда. Може да се свържете с мен на ЛС или [email protected]
 
Здравейте. Предлагаме професионална разработка на лого, корица, банери и всичко, което Ви е нужно, от дипломиран в Художествена академия - Пловдив дизайнер с над 25 години стаж. Цени - нисички, по договаряне. Бихте ли желали да Ви изпратя линк към сайта с работата ни в лично съобщение?
 
Здравейте. Предлагаме професионална разработка на лого, корица, банери и всичко, което Ви е нужно, от дипломиран в Художествена академия - Пловдив дизайнер с над 25 години стаж. Цени - нисички, по договаряне. Бихте ли желали да Ви изпратя линк към сайта с работата ни в лично съобщение?
Изпратете
 
Най-обичам като пусна тема и кажа да ме търсят на лично или на мейл, и да има хора в темата да ме питат дали да се свържат с мен, или още по-зле, те да ми казват как да се свържа с тях...
 
  • Sad
Реакции: Sky
Най-обичам като пусна тема и кажа да ме търсят на лично или на мейл, и да има хора в темата да ме питат дали да се свържат с мен, или още по-зле, те да ми казват как да се свържа с тях...
Навсякъде е така, матряла не става.
 
Поведението Ви е непрофесионално и неприемливо и детинско! Никога не знаете кой стои срещу Вас с ника. Не си позволявайте да лепите етикети и да обиждате потребители.
 

Горе