Дизайнер и програмист си търси работа

От: Дизайнер и програмист си търси работа

Мене друго ме дразни:

- "уеб студио", което 1 абзац по-надолу се оказва, че се "състои" от 1 човек.
- "уеб студио", състоящо се от 1 човек с "5-годишен опит в уебдизайн и програмиране" ползва фрий уърдпрес тема, без дори да смени лого, слоган, фуутър текст (незнание как или мързел - и двете говорят еднакво зле). Едно статично сайтче би било достатъчно за човек с горните умения, стига сам да го е направил.

От цялата работа лъха на мързел, некадърност и липса на искреност към потенциалните клиенти. Не знам дали е така, просто такова впечатление оставя. Съответно може да е просто лош маркетинг.
 
От: Дизайнер и програмист си търси работа

Добре , толкова ли не може да съчините 3 изречения , че трябва да копирате :X . А това , което казва Noke е така , няма какво да се повтарям , но когато влеза в Wordpress blog и вида , че дори фуутъра не е променен и ми се гади.
 
Последно редактирано:
От: Дизайнер и програмист си търси работа

Noke & Entrepreneur - Като не ви харесва не гледайте. Всеки има правото да си изгражда уеб сайтове както сметна за добре. Вие нямате думата яснооо?!?!?
 
От: Дизайнер и програмист си търси работа

Кой от кого е копирал не знам ама нито един не е успял да напише текста без правописни грешки. Отделно да не говорим, че блога ти е не е преведен като хората. Не се ли усещате, че се излагате? Айде да не продължавам...
 
Последно редактирано:
От: Дизайнер и програмист си търси работа

Noke & Entrepreneur - Като не ви харесва не гледайте. Всеки има правото да си изгражда уеб сайтове както сметна за добре. Вие нямате думата яснооо?!?!?

Аз ти давам креативна критика , ти да е погледнеш и да си вземеш бележка и да не допускаш същите грешки.Ти веднага с рогата напред ... Еми добре ...

- Не си променил лого и slogan
- Не е преведено както трябва
- Оставил си МЕТА менюто , то не трябва на никой освен на теб.
- След като си избрал WordPress следователно целта е да е блог , където да сложиш портфолиото си и евентуално да привличеш посетители с статийте си от Svejo и/или Google.Препоръчително е да има и Tag cloud
- Мани всичко друго , но няма и плъгини като All-in-one SEO pack ( в момента , когато го пиша това ) ... Да не задълбочавам за XML-sitemap
- Фуутъра е следния "© 2009 Yoursitename.com - All Rights Reserved - Theme by INDEZINER" . Всеко оважаващ себе си дизайнер ще го смени , ако не цялото , то поне Yoursitename.com !?!?
- Едно студио не може да се състои от един човек , както е в случая.
- В раздел "За контакти" фигурира само електронна поща. Дори начинаещ би сложил форма за контакт , особено като говорим , че това отнема не повече от 5 мин , защото говорим за инсталиране и настройки на плъгин.Ако сте затруднен с намирането пробвайте този . А може и да отделите 30 секунди да преведете полетата "Name" , "email" и бутона "Submit" .
- Ако бях на вас , бих сложил портфолиото в отделен раздел. Може да го сложите в HTML таблици с някоя друга икона , ей така за цвят , та нали си уеб дизайнер ?!

В портфолиото има две неща , който ми направиха впечатление Това може да го изработи всеки начинаещ с един урок от www.uroci.com . За пет години това ли е всичко ?

Всичко това , което изброих , лъха на недоверие и аз лично не бих поверил малък/среден проект , защото не обръщаш внимание на детайлите , а какво да говорим за голям проект. Един мои познат за 2 години имаше повече поръчки от теб. Виж zeal0t какво прави .... Почти през ден ъпдейтва темата с нови попълнения. Този пост го написах не за друго , а защото не всимаш под внимание забележките и си мислиш , че тука никой нищо не разбира и ще правиш "гишефти" ( уличен израз за измами :D:D ) .
 
От: Дизайнер и програмист си търси работа

Мерси за съветите Entrepreneur !!!
Жив и здрав бъди! Още тази вечер ще оправя нещата :)
 
От: Дизайнер и програмист си търси работа

Оправих всичко, което си ми написал. Сложих сео плъгин, направих си сайт мап и още, и още.
Сега ще добавя още от проектите си.
 
От: Дизайнер и програмист си търси работа

Защо домейна е регистриран от Ивайло Павлов - bda - банван доста пъти от тук?
Също, защо се продава в webmasterbg от човек, който продава и музикален сайт, в който е написал, че е Ивайло Павлов (bda)?
 
От: Дизайнер и програмист си търси работа

Защо домейна е регистриран от Ивайло Павлов - bda - банван доста пъти от тук?
Също, защо се продава в webmasterbg от човек, който продава и музикален сайт, в който е написал, че е Ивайло Павлов (bda)?

Да, домейна ми го регистрира Иво. Има ли някакъв проблем в това?
Пуснал съм му тема в уебмастър-а като услуга, той също ми е правил ред услуги.
 
От: Дизайнер и програмист си търси работа

за 5 години в областта 5 хедъра ли си направил? нямаш ли някой сайт да видим онлайн?
 
От: Дизайнер и програмист си търси работа

Не са само 5. Просто в момента имам доста проблеми с компютъра си. След като го оправя веднага ще сложа още неща в блога.
 
От: Дизайнер и програмист си търси работа

С bdaa ужасно си приличате - и двамата лъжете по много . :)
 
От: Дизайнер и програмист си търси работа

И аз съм на това мнение и не вярвам проектите в сайта да ги е правил той въпреки че аз бях написал описанието си той го открадна и каза че той го е писал.Човече незнам как добавяш тези неща в проекти като неси ги правил ти.Още една причина за която ви обеждавам че описанието съм го писал аз.
 
Последно редактирано:
От: Дизайнер и програмист си търси работа

Научи се да лъжеш по-добре :)
 
От: Дизайнер и програмист си търси работа

Това твоята тема ли е че да се отнася за теб ?
 

Горе