Дизайн ? Тук има ли 1 който може да се нарече "дизайнер"

От: Дизайн ? Тук има ли 1 който може да се нарече "дизайнер"

Потенциално хубавата тема отиде у кофата. Поотделно иначе симпатични момчета като wsar & z3alot зеха че се задърлиха необосновано, други пък се почувстваха лично засегнати от "жалките подобия на дизайн" и решиха за уместно да сипят манджичка на автора на темата..

Аз пък обвинявам модераторите на форума (дето всъщност липсват или не са получавали заплата миналия месец), че не изтриха въпросните постове, за да се запази нормалната дискусия. Затова и тук преобладават хапливите забележки, дори и мен ме напъва импулс да псувам наред само след няколко минутно зачитане из форума. А иначе се водя културно момче и аз.
 
тигърски форум :) не виждам какво точно да се почисти има два поста леко в страни и по ръба но не са се скарали стабилно нито са се обидили с епитети? нали знаете че аз оставям да се отпуснат малко нешата (като във форума на инвестор бг и в имоти.нет) само ако почнат да се обиждат директно се намесваме
 
От: От: От: Дизайн ? Тук има ли 1 който може да се нарече "дизайнер"

Защо не отидеш да си избиваш някъде другаде комплексите. С твоя негативизъм в този форум не е много приятно.

Е! То комплексите са за избиване, няма да си варя чорба от тях. Оносно негативизма, къде пък съм се изказал негативно? Покажи ми един такъв мой пост и веднага ще се поправя, щом ти си казал, че не ти е приятно...
 
От: Дизайн ? Тук има ли 1 който може да се нарече "дизайнер"

Момчета идва някакъв тип,който едвам вързва 2 изречения и е гледал в речника дизайнер как се пише.Такива ала "на бургия" постове директно игнор и кофа.

конкреДна сесия
Абе да бягаш от тука :lol: кретен
 
От: От: Дизайн ? Тук има ли 1 който може да се нарече "дизайнер"

Момчета идва някакъв тип,който едвам вързва 2 изречения и е гледал в речника дизайнер как се пише.Такива ала "на бургия" постове директно игнор и кофа.

Абе да бягаш от тука :lol: кретен

Пич това което казваш е доста грешно. PrimeHunter е много добър дизайнер. Просто мисля, че е решил да проучи какви дизайнери има в този форум. Ако видиш проектите му сигурен съм, че ще си върнеш думите назад :). Аз също съм нов, но съм добре запознат с възможностите на PrimеHunter. :(
 
От: Дизайн ? Тук има ли 1 който може да се нарече "дизайнер"

С така формулирано заглавие ли ще си търси дизайнери ? Ай сиктир !
 
От: Дизайн ? Тук има ли 1 който може да се нарече "дизайнер"

Мислех, че тази циркаджииска тема отдавна се е прехвърлила в рецикле бин-а :D
 
От: Дизайн ? Тук има ли 1 който може да се нарече "дизайнер"

AMOUN, моля те! Кажи им за какво става въпрос, че не могат да се ориентират чедата. :D

Пък на този, който е пуснал темата мога да му кажа да си бръкне в г*за, да си помирише пръста и да каже как е. Ако е някакъв голям дизайнер, не му прави чест да пише подобни неща. 100% е някой самозабравил се "дизайнер", който след някоя и друга година ще пасе овце и ще се наслаждава на пейзажите в баирите.
 

Горе