Конкурс за: Дизайн на лого за приложение за доставка на храна

Рейтинг - 0%
0   0   0
Здравейте,

Имам идея да направя платформа за доставка на храна специализирана в доставката на цели кутии с различни артикули и отстъпка на тях.
Едит: Става въпрос за хранителни артикули, не ястия готови от ресторант.
Едит2: Всеки участвал в конкурса ще получи ваучер след стартирането на платформата за 50 лева еднократно, наградата е за участие не за вариант!

Име: Foodpack.bg

Лого ще се използва във всички рекламни материяли, сайт, приложение и социални мрежи и тн.

Начало на конкурса: 21.11.2023

Краен срок на конкурса: 28.11.2023 18:00

Дата за обявяване на победител: 30.11.2023 19:00

Награда: 150 лева

Насоки към дизайнерите: Нямам. За мене това е творческа работа и не искам да слагам ограничения в мисленето, отворен съм за всякакви идей.

ЗАПОЗНАТ СЪМ С ПРАВИЛАТА ЗА КОНКУРС ЗА ЛОГО И ДИЗАЙН
 
Последно редактирано:
@stefan.stefnov.7 Какви артикули ще има в кутиите например? Свежи продукти? Само пакетирани неща? Подобно ли е на hellofresh и gousto?
Да кажем, че приближава повече концепцята на Gousto, но не точно ще има различни видове продукти от ежеденвието специално селектирани и на обща добра цена (както свежи така и пакетирани), но няма да имат нищо общо с рецепти или ястия и тн.
 
А потребителите сами ли ще могат да избират артикулите в кутията или ще са кутии с определени фиксирани продукти?
 
А потребителите сами ли ще могат да избират артикулите в кутията или ще са кутии с определени фиксирани продукти?
Това какво общо има с логото? Приницпно и двете опции ще ги има, но в какъв момент в момента ще го оставя не част от тази дискусия.
 
Това какво общо има с логото? Приницпно и двете опции ще ги има, но в какъв момент в момента ще го оставя не част от тази дискусия.
Има значение, повярвайте ми.
За да може да се отличите от всички и най-малката подробност би могла да е детайл в дизайна на лого.
😊
 
Ами ми
Има значение, повярвайте ми.
За да може да се отличите от всички и най-малката подробност би могла да е детайл в дизайна на лого.
😊
Мисля, че това в достатъчно, като дадена информация. Продуктите са в повечето случай пакетирани, ще бъдат и селектирани и с избор на клиента в един етап. Не искам да обърквам с допълнителни детайли, но ще гледам да отговоря на всеки въпрос в рамките на денят.
 
Едит2: Всеки участвал в конкурса ще получи ваучер след стартирането на платформата за 50 лева еднократно, наградата е за участие не за вариант!
 
veyocmB.jpg
 

Горе