Директории?

ReminD

Well-Known Member
Някой може ли да сподели негов списък с директории, където е добавял наскоро и са му одобрили submission-а., че иначе е голяма занимавка.
и качествени като www.abc-directory.com



ЕН директории, не бг
 
От: Директории?

Дали ще ти одобрят сайта, зависи най-вече от качеството на въведената информация, от колкото самата директория.
Имам списък с над 1700 английски директории, възможно е да има и вече несъществуващи такива. Ако те интересува пиши ми.
 
От: Директории?

Ех.. то и аз имам много такива, просто трябва да се минат явно и да следя къде ми одобряват сайта и да си записвам и така да се отсее една качествена листа. Все пак доста от тях имат по + 10 000 сайта за approve и си е шит да чакаш да те одобрят.
 
От: Директории?

Преди работех с този
Код:
http://www.web-directories.ws/General/Free/
но скоро не съм го минавал...
 
От: Директории?

То реално зависи колко е читав листа, за да има успеваемост за сайта Ви. след това идва какъв е сайта и как сте го събмитнали.

Но е хубаво да се актуализира даже ако си правите персонален. Важи за хората, които предлагат такива услуги. Често гледам, че DP пускат месец за месец списаци и нови дирс, като не се знае само колко е читав. Никога не съм го пробвал, но поне съм сигурен, че някой си e играл с това:

forums.digitalpoint.com/forumdisplay.php?f=65
 
От: Директории?

Има и един малко по-смотан вариант, но в определени случай е доста ефективен.
Например искаш да се събмитнеш в подходящи за теб места. Хващаш например това: bluebacklinks.com и чекваш подобен на твоя сайт, който знаеш че е събмитнат като хората. Така хем виждаш подходящият за тебе лист, хем и къде си фолол и тн
 

Горе