Търся: Дистанционна работа

darinageorge

Member
Рейтинг - 0%
0   1   0
Здравейте, търся си дистанционна работа, имам опит в качването на обяви, редактиране на текстове, писане на статии и ревюта, обработка на снимки, изготвяне на визитки и рекламни банери. Отлично владея Английски, Руски и Турски език.
 
Здравейте, търся си дистанционна работа, имам опит в качването на обяви, редактиране на текстове, писане на статии и ревюта, обработка на снимки, изготвяне на визитки и рекламни банери. Отлично владея Английски, Руски и Турски език.
Onlyfans
 
https://www.60k.com търсят хора на зор, едни познати се махнаха, тоест една друга фирма откупи половината персонал, така че сигурно ще ви вземат, full remote са вмомента.
Какъв вид работа е седмична месечна и колко плащат Моля дайте повече информация колко часа или колко минути работа
 
8 часа, трудов договор, едната и част е support на Crocs, другата на нет доставчик (SKY ) , по-добре се обади, лично не съм работил там, парите са към 1200 чисти на месец, ако те пишат на договор в софийското им, а не пловдивското, но това са подробности.
 
8 часа, трудов договор, едната и част е support на Crocs, другата на нет доставчик (SKY ) , по-добре се обади, лично не съм работил там, парите са към 1200 чисти на месец, ако те пишат на договор в софийското им, а не пловдивското, но това са подробности.
Аз търся дистанционна работа от вкъщи и може без трудов договор ежедневно ден четири-пет часово
 
Здравейте, @bambina1994

Опитвала ли сте силите си в афилиейт маркетинг? Създаването на съдържание, езиковите умения, които посочвате са изключително ценни в тази сфера. Можете да създавате съдържание на любими от Вас теми и да вмъквате в него афилиейт линкове на избрани от Вас партньорски програми. В момент когато Ваш получател направи покупка или извърши друго действие, Вие получавате комисионна изразена в процент от продажбата.

Поздрави,
MyLead
 

Горе