Продава се: Дневна промоция - няколко статии за без пари

MihailMihov

Well-Known Member
Рейтинг - 98.1%
49   1   2
Трябват ми няколко доларчета у Пейпала, така че пускам за бърза продажба на цени под общоприетите няколко статийки:

(подходяща за сайтове свързани с туризъм и лайфстайл) Изкуство от лед (1137 думи) - 8лв
Зеленчуци и плодове според цветовете им (477 думи) - ПРОДАДЕНА
Венецианският карнавал (652 думи) - ПРОДАДЕНА

Разбира се, минати през Адвего!
 
Последно редактирано:
От: Дневна промоция - няколко статии за без пари

Ще взема зеленчуците. Пусни ми ЛС с PayPal акаунта ти и точната сума в USD.
 
От: Дневна промоция - няколко статии за без пари

Остана най-хубавата статия от трите :p Става въпрос за честването на тази традиция на няколко места по света, когато скулптури режат ледове и правят фигури.
 
От: Дневна промоция - няколко статии за без пари

Преди около 3 месеца купих уникалната статията "Зеленчуци и плодове според цветовете им", която едва днес реших да я публикувам. С изненада устанвих, че статията вече е публикувана в друг сайт, едва 14 дни след като съм я купил. Kreayshawn, би ли ми обяснил как се е получило това?!
 
От: Дневна промоция - няколко статии за без пари

Преди около 3 месеца купих уникалната статията "Зеленчуци и плодове според цветовете им", която едва днес реших да я публикувам. С изненада устанвих, че статията вече е публикувана в друг сайт, едва 14 дни след като съм я купил. Kreayshawn, би ли ми обяснил как се е получило това?!
Едва ли е станало умишлено. Извинявам се за грешката, продавам много статии е възможно да съм я продал, да съм забравил да я изтрия от темата и след това да съм я дал и на друг човек. Мисля, че съм потребител с репутация и не съм за 2-3 долара, че да мамя на дребно. Извинявам се още веднъж за неудобството, напиши ми на лично пейпала си и сумата, за която си я купил, за да ти върна парите.
 
От: Дневна промоция - няколко статии за без пари

Добър Вечер , колеги аз продавам Статия за Здравословното Хранене - 340 думи . Ако има заинтересовани пишете лично.
 
От: Дневна промоция - няколко статии за без пари

Не казвам че е умишлено. Мисля, че статията е ползвана за линк билдинг на твой сайт. Все пак имайки предвид репутацията ти във форума съм склонен да вярвам, че е станала грешка. Преди няколко дена купих друга статия от теб и се надявам, че ситуацията няма да се повтори. Платих ти 1.70$ на 23.09.2015. Не държа задължително да ми връщаш парите. Ако можеш да ми предложиш друга уникална статия на тази тематика, ще е супер. Ако ли не, ще ти пусна ПейПала ми на лично.

Поздрави!
 
От: Дневна промоция - няколко статии за без пари

Проблема е решен! Наздраве :beer:
 

Горе