Днес видях на един автобус изписан абсурдно дълъг домейн

От: От: Днес видях на един автобус изписан абсурдно дълъг домейн

Те, че оспамиха форума едно, но долу на гарата съм им виждал офиса, изглежда голям, т.е имат си и инхаус стафф с не малко хора.

Разбрах та уа, ама шо исползваш "инхаус стафф", ане го преведеш на нашенски,,, верно че изглежда по купежко, ама вечи нее на мода
Друго е ако си гурбетчия сиизвинен, само да не си от ного умните гурбетчии, дето забравят от дека са тръгнали, че и тех трява ги свалям на нашенско
 
От: От: Днес видях на един автобус изписан абсурдно дълъг домейн

Разбрах та уа, ама шо исползваш "инхаус стафф", ане го преведеш на нашенски,,, верно че изглежда по купежко, ама вечи нее на мода
Друго е ако си гурбетчия сиизвинен, само да не си от ного умните гурбетчии, дето забравят от дека са тръгнали, че и тех трява ги свалям на нашенско

като ги сталкваш ли ги сваляш 'на нашенско'? Знам, че днес новината, че са легализирали гей браковете е много хайп и навярно те е хванала, но не си падам.
 
От: От: Днес видях на един автобус изписан абсурдно дълъг домейн

като ги сталкваш ли ги сваляш 'на нашенско'? Знам, че днес новината, че са легализирали гей браковете е много хайп и навярно те е хванала, но не си падам.

Ей продължаваш са прайш на ударен и ши трява та приземявам,,, ама е болезнено, особено ако си от обратния бряг
 
От: От: Днес видях на един автобус изписан абсурдно дълъг домейн


Сигурен съм, че се чувстваш така
Ама е по добре да си изказваш чуствата по нашенски, факинг гастарбайтер
Аз съм на село и яздя кон, намирисва ли ти на ОЛДСПАЙС,,, хехехе:drama:


[video=youtube;u7B5o733GKQ]https://www.youtube.com/watch?v=u7B5o733GKQ[/video]
 
От: От: Днес видях на един автобус изписан абсурдно дълъг домейн

Дългото име не е комерсиално. :)
 

Горе