Днес на парламента се развя турското знаме!

Статус
Not open for further replies.

uni-web

Well-Known Member
А не ми се вярваше ама това вече за мен е наглост. Не съм расист ама тея специално вече прекалиха!!! :shock:


254411_10151071236221611_1911986623_n.jpg


Източник!

Оригинал!

:cry:
 
От: Днес на парламента се развя турското знаме!

Аз се чудя как турския не е 2-ри официален език... Те турците са половина България почти...
 
От: Днес на парламента се развя турското знаме!

Това са глупости. Не се поддавайте на евтини политически провокации

Има Закон за Държавния протокол и Правилник за прилагане на Закона за Държавния протокол.

http://econ.bg/Нормативни-актове/ПР...-ЗА-ДЪРЖАВНИЯ-ПРОТОКОЛ_l.l_i.167391_at.5.html

В чл. 48 ясно си е записано, че националния флаг на държавата гост се слага на сградата на Народното събрание. Днес на посещение е парламентарна делегация на Турското Велико Народно събрание

Някой умишлено се опитва да направи от мухата слон. Не се поддавайте на евтини провокации - употребяват ви като носни кърпички.
 
От: Днес на парламента се развя турското знаме!

Това са глупости. Не се поддавайте на евтини политически провокации

Има Закон за Държавния протокол и Правилник за прилагане на Закона за Държавния протокол.

http://econ.bg/Нормативни-актове/ПР...-ЗА-ДЪРЖАВНИЯ-ПРОТОКОЛ_l.l_i.167391_at.5.html

В чл. 48 ясно си е записано, че националния флаг на държавата гост се слага на сградата на Народното събрание. Днес на посещение е парламентарна делегация на Турското Велико Народно събрание

Някой умишлено се опитва да направи от мухата слон. Не се поддавайте на евтини провокации - употребяват ви като носни кърпички.

Братле за теб може да е провокация аз обаче го чувствам като обида! Не знам Левски и Ботев как щяха да го почустват! :cry:
 
От: Днес на парламента се развя турското знаме!

Това е photoshop + това некадърен вижте другите знамена, а това се вее ...

Тука се търси евтина популярност като видях, че е и от страницата на АТАКА това си е подбуда към етническа омраза и е противозаконно!
 
От: Днес на парламента се развя турското знаме!

Да, и аз това си помислих. Явно са гости и са им сложили знамето, ако бяха от друга държава, щеше да е друго и знамето. Наистина се опитват да правят провокации и да насаждат омраза, не се поддавайте на такива глупости!
 
От: Днес на парламента се развя турското знаме!

Братле за теб може да е провокация аз обаче го чувствам като обида! Не знам Левски и Ботев как щяха да го почустват! :cry:

Тези които правят провокациите, точно на такива като теб разчитат.
 
От: Днес на парламента се развя турското знаме!

Изумявате ме как вярвате на такива простотии. Да не ви промиха мозъците, че на всяка глупост отваряте политическа тема във форума.

Ш-ш-ш събудете се бре! Не виждате ли, че ви водят за носа преди изборите?!?
 
От: Днес на парламента се развя турското знаме!

Изумявате ме как вярвате на такива простотии. Да не ви промиха мозъците, че на всяка глупост отваряте политическа тема във форума.

Ш-ш-ш събудете се бре! Не виждате ли, че ви водят за носа преди изборите?!?

Не виждам как ще ме поведат за носа с това нещо. Нито съм привърженик на въпросната партия нито някога ще бъда, но за мен като Българин е обидно да видя такова нещо.

За тези които мислят, че е колаж мога да кажа, че му хвърлих 5 минутен поглед под лупата на фотошопа и смея да твърдя, че не е.

П.С.
И няма страшно не се оставям лесно да ме водят за носа особено политиците. ;)
 
От: Днес на парламента се развя турското знаме!

Братле за теб може да е провокация аз обаче го чувствам като обида! Не знам Левски и Ботев как щяха да го почустват! :cry:

Има Закон за Държавния протокол. Той е валиден за всички случаи независимо кой ни посещава - представител на Турция, САЩ, Никарагуа, Китай или Замбези.

Ако законът не ти допада може да се срещнеш с някой от народните представители във вашия избирателен район и да му предложиш промяна в закона. Примерно да се премахне условието за закачването на националния флаг на държавата гост на всякакви сгради символи на българската държавност. Така или иначе, дори хипотетично това да бъде прието, няма логика да няма равнопоставеност между държавите.

Има и още няколко елемента - в момента Турция е наш съюзник. Имаме общ договор в НАТО (на прост език казано ако Сирия примерно нападне Турция български войници може да воюват на страната на Турция.). Аз напълно разбирам негодуванието ти в контекста на нашата история, но ако вникнеш по-дълбоко в мъдростта на нашите героични предци ще разбереш, че те са се борили за общочовешко равенство и свобода. Те не са воювали срещу мирните турци и съм убеден, че ще намериш достатъчно доказателства в подкрепа на това твърдение. Изкривяването на настоящето през призмата на събитията тогава е меко казано неуместно а прикриването на някаква политическа теза днес, зад саможертвата на Ботев и Левски е поругаване с тяхната памет.

Както вече казах - днес има посещение на парламентарна делегация от Турция. Законът за Държавния протокол изисква поставянето на знамето на държавата гост на сградата на парламента. Туйто.
 
Последно редактирано:
От: Днес на парламента се развя турското знаме!

Не виждам как ще ме поведат за носа с това нещо. Нито съм привърженик на въпросната партия нито някога ще бъда, но за мен като Българин е обидно да видя такова нещо.

За тези които мислят, че е колаж мога да кажа, че му хвърлих 5 минутен поглед под лупата на фотошопа и смея да твърдя, че не е.

П.С.
И няма страшно не се оставям лесно да ме водят за носа особено политиците. ;)

Ето ти факт за това - отваряш тема за закачен флаг. Кое е обидно? Че е спазен протокола? А ако знамето беше на Испания?
Знаеш ли, понякога и аз се подвеждам от провокации, защото човече те просто ни с"памят" денонощно. Надявам се разбираш какво искам да ти кажа. Не влагам лош умисъл в думите си.
 
Статус
Not open for further replies.

Горе