Днес стартирахме MOV.BG !

Tedi_84

Active Member
Рейтинг - 100%
15   0   0
Уеб сайта предлага на потребители да качват бързо и лесно видео клипове в своите канали с линк директно от YouTube, като освен това те имат
реална възможност за печалба от гледанията на канала. Гледания на канала представляват общия сбор гледания от всички качени видео клипове. Печалбата, която може да генерира едно гледане на клип е динамична и варира от 0.0001 лв за гледане до 0.0009 лв за едно уникално гледане. (Всичко зависи доколко е интересен един клип). Освен това в MOV.BG потребителите имат възможност да участват и в играта "Сподели и спечели". Всеки месец MOV.BG ще раздава парична награда на участника в играта класиран на първо място.

http://www.mov.bg

Всички мнения и коментари са добре дошли!

Поздрави!
 
Последно редактирано:
От: Днес стартирахме MOV.BG !

Ако , освен favicon-на го докарате близо до youtube ...ще кача нещо :)
 
От: Днес стартирахме MOV.BG !

Е, защо трябва да сме близо до YouTube? :)
 
Колега, да не тръгвам с рогата напред, ама така не се прави...
1. Визуалната част(дизайна) куца. Заради черната точка, намираща се на около сантиметър под логото, търках монитора 30 секунди.
2. Логин само с Фейсбук? Сериозно?
3. Изплащане само по банков път? А защо не и пощенски запис, Еконт и пр.?
4. Кофти написани/преведени заглавия. Намерих и неотговарящи на видеата такива.
5. Сериозен пропуск в Общите условия: Чл. 9 MOV.BG има право да изключва участници при съмнение за измамни практики по чл. 7. Виж си какво гласи чл. 7. Сигурно е допуснато от бързане, ама ако си налея Х брой гледания в момента с проксита, ще сте длъжни да ми ги изплатите по вашите условия, защото реално нямате право да ме "изключите".

5 стигат, но има и още ;)
 
От: Днес стартирахме MOV.BG !

Има още неща за доизкусуряване разбира се. Къде е тази черна точка??
 
От: Днес стартирахме MOV.BG !

Е, защо трябва да сме близо до YouTube? :)
Ами според мен това си доста сериозно начинание . Поне от домейна ми изглежда така. Домейна е много добър поне за мен.
 
tRhH905.png


Доизкосуряване е меко казано. Не ме разбирай грешно, приеми критиката ми като градивна, но.. още доста работа иска и е трябвало да поизчакаш с пускането.
 
От: Днес стартирахме MOV.BG !

Разбира се колега всички критики са добре дошли! Само не ми е ясно на коя страница е тази точка??!?!
 
От: Днес стартирахме MOV.BG !

И аз не виждам точка . Но между другото защо наистина може да само с Фейсбук да се логнеш?
 
Изплаших се, че имам изгорял пиксел, защото я виждам само на единия монитор, ама се оказа, че е заради резолюцията. Погледни сайта на full HD резолюция(1920x1080) и трябва да се вижда. Или отвори изображението така: https://www.mov.bg/assets/img/background-photo.jpg
 
От: Днес стартирахме MOV.BG !

Да видях я......... е*аси :D

Споко колега нямаш изгорял пиксел точката вече я няма :)
 
От: Днес стартирахме MOV.BG !

Нещата които колегата Kirev описа са оправени, относно заглавията те не са качени от нас...

Очаквам още експертни мнения.

С пожелание за успешен ден!
 
От: Днес стартирахме MOV.BG !

За мобилен телефон, ако може по-добре да излиза. На моя телефон излиза разтегнато, някои клипове излизат настрани. Като цяло не е добре.
 
От: Днес стартирахме MOV.BG !

Благодаря! Не остана време да мислим за мобилната версия, но и това ще стане.
 
Re: От: Днес стартирахме MOV.BG !

Нещата които колегата Kirev описа са оправени, относно заглавията те не са качени от нас...

Очаквам още експертни мнения.

С пожелание за успешен ден!

Ее, не така, колега. Оправили сте само черната точка и члена в общите условия. Дизайна не се е променил обаче. Нито логина с Фейсбук, нито изплащането само с банков превод.
Отделно, че линка в първия пост препраща директно към логин страницата, която изглежда доста сухо. В цялото това празно пространство можете да сложите там няк'ви дивотии, които обясняват как се печелят, колко е лесно и т.н.
 
От: Днес стартирахме MOV.BG !

В един друг форум колегата s1yf0x разисква тема за сайт за награди, който раздава парични такива. Там той обяснява че:

Ако ще раздваш парични, а не предметни награди по-добре затвори сайта преди да си се посъветвал с адвокат. Така както е в момента ще си имаш сериозни юридически проблеми, като се почне от КЗП и се стигне до ДКХ.

Но понеже, вече е баннат от въпросния форум ще го помоля ако чете да се мотивира защо въпросния колега ще има проблем с посочените институции. Питам защото и моя сайт е близо до казуса.

Поздрави!
 
От: Днес стартирахме MOV.BG !

Явно колегата s1yf0x няма мерак да отговори :(
 
От: Днес стартирахме MOV.BG !

В един друг форум колегата s1yf0x ..... вече е баннат от въпросния форум
Извън темата:
Егати му! :shock:
 

Горе