Добавих MasterCard към PayPal акаунта си, но имам проблем

stangerski

New Member
Здравейте! Добавих MasterCard към PayPal акаунта си, но имам проблем, който се състои в това:
Искам да закупя компонент за CMS система от интернет и всичко въври ок, докато стигнах до PayPal плащането, а от там ми отговарят
You have reached a limit on your ability to send money. Please link and confirm a debit or credit card to lift this limit.
По на долу ми пише, че имам 1 кредитна карта, но защо не мога да я използвам?! :shock: Когато писах този пост тъкмо си бях активирал акаунта и навсякъде ми пише, че е ок всичко. Исках да добавя и пари към сметката, но излезе надпис, че в момента не извършват такава операция и когато поръчам нещо от интернет автоматично ще изтеглят пари. Някой може ли да ми каже как да направя успешна покупката?
 
От: Добавих MasterCard към PayPal акаунта си, но имам проблем

ОК, като добави тази кредитна карта в акаунта си потвърди ли (verify-на ли) тази карта с получения от пейпал 4-цифрен код?
 
От: Добавих MasterCard към PayPal акаунта си, но имам проблем

Добавих 4 цифрения код и ми показва, че всичко е ок. Когато отида на лимитс ми показва, че мога да действам в рамките на 500$, но не мога да купя нищо заради тоя проблем
 

Горе