bhopz

Active Member
Здравейте!
Получавам често съобщения тук с въпроси относно добавяне на таргетирани последователи в инстаграм, а не съм толкова активен тук. Затова пиша и тази тема за да оставя контакт с мен, а тези които не са запознати с услугата, която предлагам - да се запознаят. :D
Предлагам развитие на инстаграм профили, като работя ръчно и индивидуално по всеки профил. Мога да добавям последователи като заедно с клиента обсъждаме и подбираме подходящата аудитория, която да обхванем. След като сме избрали аудиторията, започвам да им изпращам известия под формата на (гледане на стори, реагиране на стори, харесване, писане на коментари и т.н), като това го правя всеки ден в определено време в което не ни блокира инстаграм. По този начин реално достига профила до правилната аудитория. Заплащането е на свършена работа, а реално профила достига до много над закупения пакет. Резултати се виждат още от вторият ден на развитие, като средно време за добавяне на 500 последователя е 3-4 седмици. Добавянето е индивидуално и много зависи и профила на каква тематика е. Давам пример с профили на модели, които се развиват с 500 последователя на седмица. :D
Още на първата седмица има видими резултати като покачване на гледаемостта на сторитата и профила.
Следя постоянно алгоритма на инстаграм и се водя по него.
Пакетите с последователи можете да видите тук: https://getpopular.eu/realni-posledovateli.html
Оставям данни за връзка за тези, които ги нямат:
+359888198566 Viber / WhatsApp / Telegram
Благодаря! :love:
/Моля, хората които не са използвали услугите ми да не коментират, че наблюдавам тук е честа практика да се коментират услуги, които не са използвани и то с хейт. :D :D /​
 

Горе