Добавям български реални,активни харесвания на FB страници.

Статус
Not open for further replies.
От: Добавям български реални,активни харесвания на FB страници.

Феновете са реални и активни или "реални" и активни? Ако са реални как можеш да гарантираш точна бройка? :)
Правиш ли пакети по уговорка? (в случая искам по-малък пакет, като за проба)
 
От: Добавям български реални,активни харесвания на FB страници.

Феновете са реални и активни или "реални" и активни? Ако са реални как можеш да гарантираш точна бройка? :)
Правиш ли пакети по уговорка? (в случая искам по-малък пакет, като за проба)

"реални" тоест хора като мен и теб,които харесват страницата. Пиши ми на лично колко фена искаш и за къде :)
 
От: Добавям български реални,активни харесвания на FB страници.

Аз отново да благодаря на er0s за втората ми перфектно изпълнена поръчка. Удоволствие е да се работи с коректни хора като него:)
 
От: Добавям български реални,активни харесвания на FB страници.

Бързо и безпроблемно. ААА рейтинг в моята класация. Препоръчвам горещо!!!
 
От: Добавям български реални,активни харесвания на FB страници.

Аз отново да благодаря на er0s за втората ми перфектно изпълнена поръчка. Удоволствие е да се работи с коректни хора като него:)

Бързо и безпроблемно. ААА рейтинг в моята класация. Препоръчвам горещо!!!


Благодаря ви за милите думи! :)
 
От: Добавям български реални,активни харесвания на FB страници.

Горещо препоръчвам !!!:)
 
От: Добавям български реални,активни харесвания на FB страници.

Да изкажа и аз мнение по въпроса :D
Изключително коректен и търпелив съфорумец - аз съм нов с фейсбук и го залях с хиляда въпроси, като повечето от тях си бяха направо дразнещи, но той отговори на всички от тях :) Поддържа постоянна връзка чрез скайп, ако има нужда. Докара феновете, даже повече, отколкото бях поръчал. Колегата ми обърна и специално внимание, тъй като на момента нямах достатъчно средства за някой от пакетите, които той предлага.
Нека сумираме нещата :
Изключително бърз, точен и коректен човек. Препоръчвам го!
 
От: Добавям български реални,активни харесвания на FB страници.

Да изкажа и аз мнение по въпроса :D
Изключително коректен и търпелив съфорумец - аз съм нов с фейсбук и го залях с хиляда въпроси, като повечето от тях си бяха направо дразнещи, но той отговори на всички от тях :) Поддържа постоянна връзка чрез скайп, ако има нужда. Докара феновете, даже повече, отколкото бях поръчал. Колегата ми обърна и специално внимание, тъй като на момента нямах достатъчно средства за някой от пакетите, които той предлага.
Нека сумираме нещата :
Изключително бърз, точен и коректен човек. Препоръчвам го!

Благодаря ти много за отзива ти към мен. ;) Както казват: "каквото повикало-такова се обадило" :beer:
 
От: Добавям български реални,активни харесвания на FB страници.

Много бързо работи. Няма да се обяснява с часове... браво!
 
От: Добавям български реални,активни харесвания на FB страници.

Още веднъж адмирации за работата на колегата.
Бързо и качествено добавяне.
Реални и активни фенове.
Препоръки.
 
От: Добавям български реални,активни харесвания на FB страници.

Много коректен! Наистина предлага гъвкавост в услугата и феновете са доста активни. Препоръчвам и откъм цени и срокове!
 
От: Добавям български реални,активни харесвания на FB страници.

Още веднъж адмирации за работата на колегата.
Бързо и качествено добавяне.
Реални и активни фенове.
Препоръки.


Много коректен! Наистина предлага гъвкавост в услугата и феновете са доста активни. Препоръчвам и откъм цени и срокове!

Благодаря ви колеги! За мен е чест и удоволствие да работя с хора като вас ;) Радвам се,че успявам да ви угодя на всички :|
 
От: Добавям български реални,активни харесвания на FB страници.

И третата ми поръчка беше изпълнена перфектно, няма и да е последната :) Защото с коректни хора като Er0s си е истинско удоволствие да работиш или общуваш :roll:
 
От: Добавям български реални,активни харесвания на FB страници.

В последните 2 дни и идните няколко помагам за ремонт вкъщи,Моля ако забавя поръчката или запитването на някой клиент да ме разбере. :)
 
От: Добавям български реални,активни харесвания на FB страници.

Момчето е коректно, работи бързо и точно!Препоръчвам...ако ми трябват такива усулуги отново със сигурност ще потърся него.
 
От: Добавям български реални,активни харесвания на FB страници.

Оценка 10 от 10 на eRos и предлаганата от него услуга. Феновете са реали и много активни! Отделно съотношението цена-качество е може би най-доброто на пазара на този тип услуги. Който си поръча фенове от него, определено няма да сбърка!
 
От: Добавям български реални,активни харесвания на FB страници.

Предлагам 2 промоционални пакета 30 000 фена за 270лв. Изискването ми към вас е страницата да не е по голяма от 20 000,ако ги искате в 1 страница. Тези 30 000 мога да ги добавя и в 10 страници по 3 000 - избора си е ваш.

Плащането го искам предварително,срока на добавяне се уговаря според претенцийте на клиента.
 
Статус
Not open for further replies.

Горе