Добавям реални български фейсбук фенове

Статус
Not open for further replies.
Ъп на темата...........
 
Актуалните промоции са:
30К фена - 200 лева
20К фена - 150 лева
10К фена - 80 лева
 
Здравей,
Имам интерес за тези фенове,би ли могъл да ми кажеш как и за колко време става всичко това
 
Пиши ми на ЛС с линк на страницата, за да ти дам отговор.
 
Здравейте,
интересува ме дали likejacking-а, който използвате е безопасен - предистория на баннати страници, ако има такива.
Може ли да таргетирате по пол и възраст или поне по пол. Трябват ми жени на възраст 16-18 до 35-40 години.
И отделно от това пакетите които предлагате за колко време може да се разпределят - например пакет 1 за 1 седмица или 2 седмици, пакет 2 - 3 седмици и т.н.

Благодаря!
 
Цените не са актуални - в момента цената е между 1 и 2 ст за фен - трябва да видя страницата, за да дам точна цена. Скоростта на добавяне е около 150 фена на ден.
 
Това със скороста и преди го рекламираше а на мен ми ги събра за един ден и нереагира като ти казах, че бързо ги набираш!Пиша го не за теб а за клиентите ти да имат едно на ум.Едно казваш друго правиш относно скороста на набиране!
 
Това със скороста и преди го рекламираше а на мен ми ги събра за един ден и нереагира като ти казах, че бързо ги набираш!Пиша го не за теб а за клиентите ти да имат едно на ум.Едно казваш друго правиш относно скороста на набиране!
Сега и да искам не мога да го направя, защото ФБ имат ограничения за броя лайкове в страница на ден от външен домейн, така че повече от 100 - 150 на ден няма как да се случат... :)
 
Пускам една промоция - 20К - 200 лева, 40К - 360лв, 60К - 500 лв. Феновете могат да се разпределят в повече от една страница.
За повече подробности ми пишете на ЛС или в скайп...
 
Препоръчвам колегата!!! Доволен съм от услугата, коректен и точен във всичко което е казал.
Пак ще поръчвам ;)
 
Статус
Not open for further replies.

Горе