Добавям фенове във Фейсбук страници

От: Добавям фенове във Фейсбук страници

може ли инфо за начина на плащане и т.н. подробности на ЛС. Интересува ме пакета от 2000 лайка
 
От: Добавям фенове във Фейсбук страници

може ли инфо за начина на плащане и т.н. подробности на ЛС. Интересува ме пакета от 2000 лайка

Имаш ЛС......
 
От: Добавям фенове във Фейсбук страници

Това е отговора ми:
100% от клиентите означава - 100% от всички клиенти, а не само от тези във форума!
Да не би да твърдиш, че има хора които сме измамили или нещо подобно?
Гузен негонен бяга ли си ?? Къде видя да твърдя нещо ?? Само задавам въпрос, на който защо ли упорито избягваш да отговориш?? Пак ще го перефразирам:
Има ли твой клиент, на когото скоро са били баннати 8 (осем) НЕмалки страници, които ти си пълнил с фенове?

Още един въпрос, касаещ пряко темата ти за услугата ти - защо ми излиза това след търсене във ФБ на novinata.net ??
Novinata.net - FACEBOOK.png
 
От: Добавям фенове във Фейсбук страници

Първо - "Новината" няма нищо общо с услугата!
Второ - без значение дали има 1, 10 или 1000 баннати страници - щом сме ги възстановили и клиентите в крайна сметка са доволни от нас и продължават да ползват услугите ни - мисля че е показателно.
Това, което има връзка с услугата е, че гарантираме, че ако има проблем със страницата, ще бъде възстановена от нас!
С това приключвам с твоите въпроси.
Всяко следващо твое мнение ще бъде репортвано от мен и няма да получи отговор, тъй като е на лична основа и няма общо с услугата!
 
От: Добавям фенове във Фейсбук страници

Първо - "Новината" няма нищо общо с услугата!
Второ - без значение дали има 1, 10 или 1000 баннати страници - щом сме ги възстановили и клиентите в крайна сметка са доволни от нас и продължават да ползват услугите ни - мисля че е показателно.
Това, което има връзка с услугата е, че гарантираме, че ако има проблем със страницата, ще бъде възстановена от нас!
С това приключвам с твоите въпроси.
Всяко следващо твое мнение ще бъде репортвано от мен и няма да получи отговор, тъй като е на лична основа и няма общо с услугата!

ИМА, АМА ОГРООМНО ЗНАЧЕНИЕ ИМА КОЛКО БАННАТИ СТРАНИЦИ ОТ ТВОЯТА УСЛУГА ИМА!!! ПРОСТО ЗАЩОТО ЗА СЛУЧАЯ, ЗА КОЙТО ТИ ЗАДАВАМ ВЪПРОСА НЕ СИ ВЪЗСТАНОВЯВАЛ НИЩИЧКО ! МОЖЕ БИ СИ ТРЕПЕРИЛ СЕДМИЦА-ДВЕ ДОКАТО ОТ ФБ ИМ ОТГОВОРЯТ НА АПЕЛА :lol: Има огромно значение и , защото съм ти евентуален клиент и за мен най-важно е дали има баннати страници след теб! И да кажеш, че аз никога няма да съм ти клиент - ок, ама защо?? Отказът ти няма ли да е на лична основа? ;) ДА, твое право си е ! НО ще е абсолютно на лична основа, нали ;) А дали скрийншотът, който качих за "Новината" няма нищо общо с услугата, всеки четящ сам ще си прецени ;)
Отново те питам : Има ли твой клиент, на когото скоро са били баннати 8 (осем) НЕмалки страници, които ти си пълнил с фенове? И добавям : Вярно ли е , че от 8-те баннати след техния апел към ФБ са им ънбаннали няколко, но другите няколко така и са си заминали в небитието?
И този път не ми отговаряй с изтърканото вече "без значение дали има 1, 10 или 1000 баннати страници - щом сме ги възстановили и клиентите в крайна сметка са доволни от нас " моля, защото кво значи това възстановяване, ще обясниш на мен неразбиращия?? А че пак продължавали да работят с теб собствениците на баннатите 8 страници...е, явно са си сметнали, че ще им е все пак по-евтино така с теб, отколкото да си плащат за реклама на сайта им в други страници..въпрос на елементарна математика и избор на по-малкото зло ;) А в груповото пазаруване все още се вадят доста добри пари :)
Репортвай колкото си искаш, не виждам за какво?? Не може ли да питам за резултатите от услугата ти?? Ти си някоя персона нонграта ли тук и трябва да се плаша и да си трайкам?
Хайде моля, обясни кое от писаното от мен е на лична основа?? Нито те знам кой си , нито ме интересува личността ти ! Да съм те наругал или нарекъл с обидни думи?? Съжалявам за теб, но няма да си изтърва сега нервите и да направя такова нещо ;) Забранено ли е тук да се задават въпроси по същество, макар и неудобни?? Забранено ли е тук задавайки ти неудобните въпроси , така да разбера и покажа колко доблестен и коректен си, за да може всеки сам да си прецени дали да се възползва от услугата ти??
Очаквам дали ще отговориш адекватно на въпросите ми :)
 
От: Добавям фенове във Фейсбук страници

Банването не винаги е по причина добавяне на фенове... зависи какво съдържание качваш! Все пак!
 
От: Добавям фенове във Фейсбук страници

Леда в подобни начинания винаги е тънък, аз лично треперих малко в началото, но след като стигниш дадената цифра и не бъдеш алчен за повече, нещата са добре.

Работил съм с пича ( mihluzin ) няколко пъти, точен е както за добавяне на фенове, така и за други услуги. Добър е в това което прави, това, че на някои хора не им харесва, че някои е открил "топлата вода" сори.
 
От: Добавям фенове във Фейсбук страници

..............
Всяко следващо твое мнение ще бъде репортвано от мен и няма да получи отговор, тъй като е на лична основа и няма общо с услугата!
На лична основа май е твоето отношение към дискусията колега mihluzin : rep ot mihluzin 26.11.2012.jpg

Ето това май е достойно за репорт ;) Благодаря ти все пак колега mihluzin за обидните думи :) И в другата тема сипеше обиди към мен, и тук продължаваш - с това показваш само себе си, но щом смяташ, че сипенето на обиди е най-силният ти аргумент в дискусията и ще излезеш с достойнство от нея...ок :)
Благодаря и за въпроса ти, веднага ти отговарям - аз проблем нямам, защото винаги съм бил абсолютно коректен и точен.
Ще отговориш ли вече адекватно и по същество на въпросите ми, за да мога да преценя дали да ти поръчам някой пакет от услугата?
 
От: Добавям фенове във Фейсбук страници

Човекът с осемте страници съм аз, направих профила специално, за да отговоря по темата.
Не мога да разбера кой е бабата baydan, който си чеша езика по темата и това, че съм споделил с него, че съм имал проблеми с някоя от страниците, защо трябва да става публично достояние при положение, че съм му споделил, че и не върнатите ми страници, ще ми бъдат възстановени на 100% от mihluzin.
Аз нямам претенции към mihluzin и съм доволен от съвместната ни работа, а това че някой от конкурентите му извършващи подобна дейност на по-висока цена, иска да го злепостави, за да му отмъкне клиентите, си е чисто разчиствеане на сметки на лична основа, както е казал mihluzin. Всеки от заинтересованите по темата, може да получи от mihluzin личния ми телефон и да направи връзка с мен, за да го уверя лично в думите си.
 
От: Добавям фенове във Фейсбук страници

Човекът с осемте страници съм аз, направих профила специално, за да отговоря по темата.
Не мога да разбера кой е бабата baydan, който си чеша езика по темата и това, че съм споделил с него, че съм имал проблеми с някоя от страниците, защо трябва да става публично достояние при положение, че съм му споделил, че и не върнатите ми страници, ще ми бъдат възстановени на 100% от mihluzin.
Аз нямам претенции към mihluzin и съм доволен от съвместната ни работа, а това че някой от конкурентите му извършващи подобна дейност на по-висока цена, иска да го злепостави, за да му отмъкне клиентите, си е чисто разчиствеане на сметки на лична основа, както е казал mihluzin. Всеки от заинтересованите по темата, може да получи от mihluzin личния ми телефон и да направи връзка с мен, за да го уверя лично в думите си.
Жестоко грешите господине! Нямам нищичко общо с вас или с когото и да е от вашата фирма - нито аз , нито някой мой познат! Нито извършвам такива или подобни услуги с фенове за ФБ - нито аз, нито някой мой познат! Нито имам какъвто и да е бизнес, имащ нещо общо с ФБ !
Не ме интересуват вашите отношения и дали сте доволни ли не! Интересува ме единствено имало ли е баннати страници, в които михлюзин е добавял фенове, за да реша дали да предложа услугата му на мои познати! И вече обясних защо задавам въпросите си ! Е, получих случайно информацията за вашите 8 баннати страници и попитах директно тук михлюзина дали е верно - и това обясних защо правя и какви изводи искам да си направя след отговоите/неотговорите на михлюзина! Е, направих си ги вече и то как :) И не само аз може би... На вас ви прави чест все пак, че се включихте и отговорихте дефакто недвусмислено на въпросите ми - това отдавна трябваше да го направи михлюзина и да сме приключили вече, но защо ли не го направи, а?! А тона ви към мен си го задръжте за подчинените ви и за пазарлъците ви с михлюзина :) Разбирам, че ви е нервно от цялата история, но не аз съм ви причинил загуби и неприятности, затова се дръжте подобаващо , моля :)
 
От: Добавям фенове във Фейсбук страници

Никой не ви кара да ползвате услугите му. Получихте отговор. Злобничко потрихте ръце...не стана ясно защо трябва да става публичен този спор?

Явно няма трагедия след като човекът с 8те страници е доволен.

Много ме е яд, когато някой толкова просто стреля по сериозен предприемач, какъвто е михлузин.

Хубава работа, ама българска. Все ще се намери някой злодей :D
 
От: Добавям фенове във Фейсбук страници

Пича mihluzin е точен, изпълни това за което се разбрахме точно и в срок. Препоръчвам го на всички.
 
От: Добавям фенове във Фейсбук страници

Никой не ви кара да ползвате услугите му. Получихте отговор. Злобничко потрихте ръце...не стана ясно защо трябва да става публичен този спор?

Явно няма трагедия след като човекът с 8те страници е доволен.

Много ме е яд, когато някой толкова просто стреля по сериозен предприемач, какъвто е михлузин.

Хубава работа, ама българска. Все ще се намери някой злодей :D

Къде ме видя да споря ?? Не споря, когато има факти ;) Аз задавах ясни, недвусмислени и конкретни въпроси, за да се уверя във факта и да си направя съответните изводи за реалните (не за евентуалните!) ефекти от публично предлаганата услуга във всичките им аспекти - и положителни и отрицателни, нямам ли право да питам публично за това?? Задавах въпросите си и , за да мога според отговорите/неотговорите да си преценя колко е искрен, коректен и доблестен е изпълнителят на услугата според МОИТЕ СИ критерий! За последен път обяснявам защо задавах въпросите си, вече получих отговорите и си направих изводите, това е.
 
От: Добавям фенове във Фейсбук страници

Къде ме видя да споря ?? Не споря, когато има факти ;) Аз задавах ясни, недвусмислени и конкретни въпроси, за да се уверя във факта и да си направя съответните изводи за реалните (не за евентуалните!) ефекти от публично предлаганата услуга във всичките им аспекти - и положителни и отрицателни, нямам ли право да питам публично за това?? Задавах въпросите си и , за да мога според отговорите/неотговорите да си преценя колко е искрен, коректен и доблестен е изпълнителят на услугата според МОИТЕ СИ критерий! За последен път обяснявам защо задавах въпросите си, вече получих отговорите и си направих изводите, това е.

Цялата тази патаклама можеше да бъде извършена и на ЛС... неразбрах какъв беше смисъла да се наспами темата на момчето...? :shock:
Като имаш въпроси задай си ги на ЛС, получи отговора и си реши дали, ще се възползваш или не... , темата е публикуване в Рекламна Борса
Фейсбук Реклама, а не в OffTopic, за да си чешем езиците.
 
От: Добавям фенове във Фейсбук страници

Цялата тази патаклама можеше да бъде извършена и на ЛС... неразбрах какъв беше смисъла да се наспами темата на момчето...? :shock:
Като имаш въпроси задай си ги на ЛС, получи отговора и си реши дали, ще се възползваш или не... , темата е публикуване в Рекламна Борса
Фейсбук Реклама, а не в OffTopic, за да си чешем езиците.
Нямаше да има "патаклама", ако михлюзина ми беше отговорил ясно и веднага на въпросите ми и да приключим до там! Никакъв спам не бяха въпросите ми, а точно по темата! Щом има публично обявена услуга и в нея публично (не на ЛС) има отзиви и въпроси от други, ще питам и аз и ще изразявам отзивите си пак така публично! Спам май са коментарите ви сега ;) Обясних много подробно и ясно защо всичко писано от мен тук си е само и точно по темата и, че приключих, а вие си чешете езиците сега колкото си искате.
 
От: Добавям фенове във Фейсбук страници

Нямаше да има "патаклама", ако михлюзина ми беше отговорил ясно и веднага на въпросите ми и да приключим до там! Никакъв спам не бяха въпросите ми, а точно по темата! Щом има публично обявена услуга и в нея публично (не на ЛС) има отзиви и въпроси от други, ще питам и аз и ще изразявам отзивите си пак така публично! Спам май са коментарите ви сега ;) Обясних много подробно и ясно защо всичко писано от мен тук си е само и точно по темата и, че приключих, а вие си чешете езиците сега колкото си искате.

Нямаше да е проблем, ако не беше изключително неприятният тон, с който задаваше въпросите си. Ти първо го превърна в лъжец и половина и после тръгна да задаваш въпроси.
Не знам как говори 10 човека да ти се наострят и да защитят виртуално михлузин, и всички да са на мнение, че е качествен предприемач... и въпреки това да продължаваш да се съмняваш и да поставяш под съмнения факти.

Значи твоите факти са важни, нашите не?
 
От: Добавям фенове във Фейсбук страници

нооо.. пострадалите страници не са само тези, за които спомена, и за които клиентите ти бяха писали тук във форума ;) Затова и само тях споменаваш де, а и защото са малки може би ;) Хайде тогава, ще перефразирам малко въпроса ми :
Има ли случаи на баннати страници на други твои клиенти, на които си добавял фенове и , които клиенти не са в този форум? Колко броя са и колко големи са страниците?

В този ти коментар, лично аз невиждам нищо свързано с темата, освен опит да бъде злепоставена услугата на @mihluzin.

Спирам до тук, защото е пределно ясно, че спора с @baydan е безкраен, тъй като за всички е ясна целта му...!
 
От: Добавям фенове във Фейсбук страници

Добре де - вече всичко е повече от ясно, така че да приключим до тук.
Услугата е ясна, цените също, начинът на работа също - рисковете и отговорностите също.
Който го устройва да поръчва, който не - жив и здрав да е!
 
От: Добавям фенове във Фейсбук страници

Добре де - вече всичко е повече от ясно, така че да приключим до тук.
Услугата е ясна, цените също, начинът на работа също - рисковете и отговорностите също.
Който го устройва да поръчва, който не - жив и здрав да е!

Точно това се опитвам да обясня няколко пъти и се чудя защо се продължава :) Аз ясно сложих точка още преди няколко мои изказвания, нали :)
 
От: Добавям фенове във Фейсбук страници

ОК, разбрахме се - край на споровете.

Приемаме нови поръчки.....
 

Горе