Добавям 5000 български фена във ФБ за 90лв.

mihluzin

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
82   0   0
5000 фена - 90 лева. Промоцията е валидна до края на уикенда.
 
Последно редактирано:
  • Like
Реакции: Brad
От: Добавям 5000 български фена във ФБ за 90лв.

Само да добавя, че феновете са българи, 100% истински активни профили, 50/50 - мъже/жени, 90% над 18 години.
 
Последно редактирано:
От: Добавям 5000 български фена във ФБ за 90лв.

Не, само български фенове добавям.
 
От: Добавям 5000 български фена във ФБ за 90лв.

Звучи добре, но какво е мнението на Facebook за добавянето на толкова много фенове за такъв кратък период от време? От колко време се занимаваш с това и имало ли е проблеми с току що направени страници (без никакви фенове преди да се добавят твоите)? Можеш ли да предоставиш линк към страница която има само добавени от теб фенове за да видим до колко са активни (реалните хора все ще харесат или коментират нещо, докато генерираните акаунти няма да имат никаква активност :) ) ?
 
От: Добавям 5000 български фена във ФБ за 90лв.

От една година се занимавам с това - няма никакви проблеми за фен страниците - без значение дали са нови или стари. Да, феновете след това са активни - разбира се - в зависимост и от тематиката и интензитета на публикуване във страницата след това. За повече подробности - скайп: mihluzin87
 
От: Добавям 5000 български фена във ФБ за 90лв.

http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=35539 - явно все пак има проблеми :( Има ли някакъв вариант да се "разточат" харесванията в рамките на месец или два? Фейсбук отдавна има рестрикции за бързото добавяне на много приятели, за набирането на много likes... Иначе аз съм сериозно заинтересован от офертата ти, но някак не ме радва идеята да ми блокират страницата поради бързото набиране на фенове и за това се оглеждам какви са впечатленията от подобни услуги
 
От: Добавям 5000 български фена във ФБ за 90лв.

Да, вече това правя - по 200 - 300 на ден, за да няма проблеми. А който иска повече - не поемам отговорност.
 
От: Добавям 5000 български фена във ФБ за 90лв.

За тези, които искат, дори мога да намаля темпото на 100 фена на ден - по 10 фена на час да се добавят.....
 
От: Добавям 5000 български фена във ФБ за 90лв.

За тези, които искат, дори мога да намаля темпото на 100 фена на ден - по 10 фена на час да се добавят.....

Супер - аз точно това искам :) Ще ти пиша до края на седмицата с подробности за страницата
 
От: Добавям 5000 български фена във ФБ за 90лв.

ОК.. Знаеш ми координатите....
 
От: Добавям 5000 български фена във ФБ за 90лв.

Приемаш ли по-малки поръчки. Примерно за 1000 фена?
 
От: Добавям 5000 български фена във ФБ за 90лв.

Да, приемам - затова съм обявил тези цени горе - 2,5ст. на фен за поръчка под 5000 и 2 ст. на фен за поръчка над 5000.
Минимума е 400 фена - 10 лв.
 
От: Добавям 5000 български фена във ФБ за 90лв.

Да, вече ще внимавам - по-добре да изпълня поръчката за 10 - 15 дни, но всичко да си върви нормално и спокойно.
 
От: Добавям 5000 български фена във ФБ за 90лв.

Ъп на темата - 5000 фена - 90 лева. Промоцията е валидна до края на уикенда.
 
От: Добавям 5000 български фена във ФБ за 90лв.

Аз се интересувам само от БГ фенове. Дай ми малко повече инфо на ЛС и как да се чуем с теб по този въпрос.
 
От: Добавям 5000 български фена във ФБ за 90лв.

Пратих ти ЛС.........
 
От: Добавям 5000 български фена във ФБ за 90лв.

Промоцията е валидна до утре вечер...
 

Горе