Добавяне в директории / каталози

exLc

Member
Рейтинг - 91.7%
11   1   0
Предлагам добавяне на линкове в директории:

Добавяне на линк в мой списък от 100 директории:

Цена - 5 лв. за линк.
Време за изпълнение - 1 ден.
За всеки поръчани 2 линка получавате един бонус, тоест 10лв три линка в по 100 директории.
Към всеки поръчан линк получавате и имейл в който ще получавате репортите от каталозите.
За всеки поръчан линк безплатно се изготвят по 10 различни описания (при желание на клиента може и повече).
За големи поръчки доста добри цени!
Плащане: банков трансфер.
 
От: Добавяне в директории / каталози

Ако работиш в epay, ще си поръчам.
Но ако има и ревюта, аз съм първи на опашката :)

Поздрави
 
От: Добавяне в директории / каталози

Същото и от мен. Плюс въпрос дали директориите са български или англоезични.
 
От: Добавяне в директории / каталози

Имам време за още поръчки.Става въпрос за български директории.
 
От: Добавяне в директории / каталози

Внимавайте като поръчвате, защото това е най-сигурния път към забиване на сайта в 3 глуха!
 
От: Добавяне в директории / каталози

Според мен, колегата имаше предвид, да се внимава с този вид поръчки, защото не се знае дали човека няма да ви открадне сайта или да му навреди по друг начин.
 
От: Добавяне в директории / каталози

Какво общо с темата има твоя коментар?

Толкова много общо има, та чак не можеш да го видиш.

абсолютно не съм съгласен

Ти може да не си съгласен, но аз го мисля сериозно. За справки - посетете пингвинското отделение на Гугъл.

Според мен, колегата имаше предвид, да се внимава с този вид поръчки, защото не се знае дали човека няма да ви открадне сайта или да му навреди по друг начин.

Не може да открадне сайта, това е несериозно, но с набиването на толкова много линкове може да навреди на сайта. Тук има значение не количеството, а качеството!
 
От: Добавяне в директории / каталози

Ако сайтовете бъдат одобрени в един ден съм съгласен.Но в случая ще получим одобряването на линковете поетапно.Качеството мога да гарантирам, че е най-доброто, което се предлага тук.Описанията се пишат ръчно.За краденето на сайта ще си замълча и ще помоля да пишем единствено по темата на обявата.

Толкова много общо има, та чак не можеш да го видиш.



Ти може да не си съгласен, но аз го мисля сериозно. За справки - посетете пингвинското отделение на Гугъл.



Не може да открадне сайта, това е несериозно, но с набиването на толкова много линкове може да навреди на сайта. Тук има значение не количеството, а качеството!
 
От: Добавяне в директории / каталози

Изпрати ми на ЛС скайпа....ще ти намирам доста работа :)

Честито 200 мнения!!! Ама трябваше ли да оспамиш целия пазар?
 

Горе