Добавяне на Англоговорящи (EN, International) Фейсбук Фенове -> 1000 фена за 7$

От: Добавяне на Англоговорящи (EN, International) Фейсбук Фенове -> 1000 фена за 7$

Аз не видях при мен никаква ангажираност на феновете, а току що се появиха нови 2300 харесвания. Нещо съмнително има в цялата работа. Нито един активен от новодобавените няма, според мен профилите са фалшиви. Прегледах на прима виста 10-ина профила и виждам, че нямат никаква активност.

Няма как да няма някой фалшив, но друго е по-важно. Истинският измервател е колко човека виждат дадена публикация. Няма как дадена публикация да се вижда от 50-110 човека, ако са фалшиви юзърите, нали!?
 
От: Добавяне на Англоговорящи (EN, International) Фейсбук Фенове -> 1000 фена за 7$

Аз не видях при мен никаква ангажираност на феновете, а току що се появиха нови 2300 харесвания. Нещо съмнително има в цялата работа. Нито един активен от новодобавените няма, според мен профилите са фалшиви. Прегледах на прима виста 10-ина профила и виждам, че нямат никаква активност.

Фалшиви са няма какво да говорим.... Тествал съм.. изпробвал съм .... изцяло бях се заел и имах доста свободно време... и видях, че са фалшиви .... няма какво да спорим. ИНАЧЕ ЗА КОЛЕГАТА НЯМАМ НИЩО ПРОТИВ. За това вие си решавате да ли ще поръчате или не.
 
От: Добавяне на Англоговорящи (EN, International) Фейсбук Фенове -> 1000 фена за 7$

Прати ми страницата на ЛС.
 
От: Добавяне на Англоговорящи (EN, International) Фейсбук Фенове -> 1000 фена за 7$

Обаче тук се изказват и дават мнения хора, които си нямат никаква представа от това как работи фейсбук! Какво повече искате от човека - дава Ви ревюта, казва Ви как ги прави(с лайкджакинг), адмирации за идеята да се възстанови страницата при изтриването й и вижте какви изгодни цени предлага ... само знаете да критикувате! :mad:
А и не мога да разбера какво очаквате от 500 харесвания - първо, ако страницата е нова, няма как да има графики в анализите(при толкова малки фб не прави никакви графики) и явно забравяте, че има алгоритъм, който влияе в/у публикациите, което довежда до 10 макс 20 процента видимост на публикациите, което е 50 - 60 човека, а и може да е по-малко, ако има малко онлайн потребители! След като има видимост на публикациите, значи МОЖЕ да се заключи, че са истински! Отхаресванията също доказват, че зад харесванията стоят реални хора!
Такава страница се тества не със снимки, а с ЛИНКОВЕ! Те достигат до над 50% от харесалите страницата!
Но на 500 фена е адски трудно да се правят изводи!
Макар че има някаква вероятност, феновете да са добавени със софтуер ...
Аз много бих се зарадвал да видя цените за US фенове, защото точно такава услуга търся от достоверен профил ...
Казва го човек, който се е занимавал с такива неща, който се е възползвал от такива услуги, който има страници с над 350 хил. фена!
Пратете ми лс за us фенове и ако може ревю, ако са останали :wink:
 

Горе