Добавяне на ФБ Български реални фенове

От: Добавяне на ФБ Български реални фенове

Предлагате ли още услугата?
 
От: Добавяне на ФБ Български реални фенове

Трябват ми 10 000к, ако имате възможността да ми ги набавите, моля пишете на скайп adesteff :)
 
От: Добавяне на ФБ Български реални фенове

Проверено - каквото поръчах това и получих. Качествено изпълнение в срок. Феновете не изглеждат реални, но са български и отговарят на условията ми :)
 
От: Добавяне на ФБ Български реални фенове

Кое по точно не им изглежда реално на феновете ? За да знаем всички
 
От: Добавяне на ФБ Български реални фенове

Кое по точно не им изглежда реално на феновете ? За да знаем всички

Извинявай, не исках да те засегна. Голяма част са напълно еднотипни - няколко поста със снимки, харесват едни и същи страници и споделят няколко линка от въпросните страници. Изглеждат като вадени под калъп :)

Но пак да кажа, точно това търсех и съм доволен от услугата.
 
От: Добавяне на ФБ Български реални фенове

Не си ме разбрал , не ме засегна :) феновете се правят с Likejaking затова ми стана интересно кое в феновете изглежда не реално :) , нормално е да харесват едни и същи страници все пак на този етап пазара е залят от стотици страници които се харесват постоянно от всички колкото и да си кривим душата в БГ има + - 600-700 хиляди потребителя на Фб а в форума има много хора които имат капацитет от 1 милион + фена, това говори само за това,че феновете е логично да се повтарят
 
От: Добавяне на ФБ Български реални фенове

Не си ме разбрал , не ме засегна :) феновете се правят с Likejaking затова ми стана интересно кое в феновете изглежда не реално :) , нормално е да харесват едни и същи страници все пак на този етап пазара е залят от стотици страници които се харесват постоянно от всички колкото и да си кривим душата в БГ има + - 600-700 хиляди потребителя на Фб а в форума има много хора които имат капацитет от 1 милион + фена, това говори само за това,че феновете е логично да се повтарят

Според мен причината се крие в начина на действие на ботовете и няма връзка с процеса на набиране. Просто плъзналите ботове, които обират пуснатите за реклама, like, и т.н. страници, докато харесват поголовно се хващат в Likejaking като муха в мрежа на паяк. Затова освен реалните (а такива наистина има при моята поръчка) се появяват и много автоматизирани.

Проблема е описан много добре в това видео.
 
От: Добавяне на ФБ Български реални фенове

Да гледах го отдавна, не мисля ,че има общо обаче но е възможно тъй като тези ботове харесват вътре в FB докато в случая харесването става извън него , но не съм технически грамотна в тази област там са програмистите, както и да е :) важно е клиентите да са доволни. Радвам се че в твоя случай е така :)
 
От: Добавяне на ФБ Български реални фенове

Има място за още няколко поръчки

промоция за юли
35к фена за 300лв
50к фена за 400лв
 
От: Добавяне на ФБ Български реални фенове

искам да кажа, че феновете, които колежката добавя са абсолютно реални - ползвал съм не веднъж услугите й и мога да кажа, че в едната страница с около 16к фена, които тя е добавяла, постовете достигат рийч до 7к или близо 40%
 
От: Добавяне на ФБ Български реални фенове

Интересувам се от около 5 000 харесвания за моя страница. Ако може ЛС с информация
 
От: Добавяне на ФБ Български реални фенове

Здравейте, аз също се интересувам от услугата. Искам да пробвам с 1к лайка. Как да процедираме?
 
От: Добавяне на ФБ Български реални фенове

От понеделник мога да поема още поръчки
 
От: Добавяне на ФБ Български реални фенове

Здравей, бих искал да попитам има ли филтри за феновете? Трябват ми години и регион. Каква е цената на 1000 потребителя за такъв филтър ако има? Благодаря за отделеното време.
 
От: Добавяне на ФБ Български реални фенове

Здр, мога да приема още няколко поръчки, няма възможност за филтриране
 
От: Добавяне на ФБ Български реални фенове

искам малко фенове за страницата ми, телефон или скайп за връзка моля :)
 
От: Добавяне на ФБ Български реални фенове

Мога да поема няколко страници за правене отново :)
 

Горе