Добавяне на банери в Instant Articles.

Yavor Wasabi

New Member
Здравейте, има ли хора, които имат опит с Instant Articles, имам нужда от съвет как да добавя ръчно допълнителни банери към автоматичните, защото при статии с текст се показва само един посредата на контента и останалите са след края на артикъла. Интерестното е, че при артикли със снимки реклами се показват на всеки 2-3 снимки, но не е същото при статии с текст. Благодаря предварително!
 
Предполагам, че текста ти е много къс, направи по - дълга статия и виж да ли ще се покажат повече реклами. ФБ си имат лимити, ако текста е къс, не показва повече от 1 реклама...
 
Доста дълги са, не е там проблема, колкото и да е дълъг само един банер влиза в контента, според хелп секцията на фб има възможност да се вкарат ръчно банери, но се надявам някой, който го е правил да сподели техниката, че да не сгафя нещо...
 
Не знам на каква платформа си, или си къстъм? Но ако е WP - слагай плъгинче и си готов
 
Ръчно по-добре не барай, защото, ако оплескаш нещата и нарушиш някое от стотиците им правила, ще изгориш и ще ти спрат достъпа до инстанта...На теб може да ти показва една, но на друг може повече. Вече зависи от това как ти е "проследило" интересите и дали има подходящи реклами за теб, според тяхната система..
 
Ръчно по-добре не барай, защото, ако оплескаш нещата и нарушиш някое от стотиците им правила, ще изгориш и ще ти спрат достъпа до инстанта...На теб може да ти показва една, но на друг може повече. Вече зависи от това как ти е "проследило" интересите и дали има подходящи реклами за теб, според тяхната система..

Точно затова питам за човек, който го е тествал, защото УЖ в хелп деска пише, че може да се комбинира ръчно и автоматично, но както казваш, не знаеш каква глупост може да си измислят, че съм нарушил.
 

Горе