свободен ли си? искам да видя списъка с БГ директориите и да ми кажеш дали приемаш хазартен уеб сайт
Имате ЛС!
 
Свободен съм за нови сайтове. :)
 
Може да поръчате добавяне на ваш сайт в директории.
 
Свободен съм, ако имате въпроси тук или на ЛС.
 
И аз се възползвах от услугите на колегата. Мога само да споделя с Вас че всичко се свърши в срок, за което получих и подробен рапорт. Доволно качество, за което горещо го препоръчвам. Заслужи си всяка стотинка.
 
И аз се възползвах от услугите на колегата. Мога само да споделя с Вас че всичко се свърши в срок, за което получих и подробен рапорт. Доволно качество, за което горещо го препоръчвам. Заслужи си всяка стотинка.
Благодаря много! Който работи с колегата, няма да сбърка. Точен е, удоволствие да се работи с такива хора!!!
 
На ваше разположение съм! Пишете на ЛС или тук в темата за добавяне на ваш сайт в уеб директории.
 
Отново свободен за нови поръчки!
 
Възползвах се от услугата.Доволен съм - бързи узоълнение,точно и коректно.
Благодаря ти. Аз също съм много доволен от теб. :)
 
какви са ен директориите, може ли да добавиш сайт във форуми ли спациализирани сайтове по мое задание
 
какви са ен директориите, може ли да добавиш сайт във форуми ли спациализирани сайтове по мое задание
Имаш лично съобщение. Благодаря за включването!
 
Обновявам темата. :p
 
Доволен съм от услугата, всичко мина точно и коректно :) Препоръчвам! :)
 
Доволен съм от услугата, всичко мина точно и коректно :) Препоръчвам! :)
Ако ще работите с този човек, не се замисляйте. Коректен е, много разбран и е удоволствие да се работи с него! Благодаря ти, че ми поръча услугата, братле! :)
 
Може да поръчате услугата, тук или на ЛС. :)

Лека и успешна седмица!
 
Може да поръчате услугата, вие доволни - аз също. :)
 

Горе