Здравейте! Извинявам се, че не отговорих на всеки навреме! Искам само да кажа, че не добавям сайтове в директориите, свързани с залагане, прогнози и т.н. Който има интерес може да ми напише на ЛС какъв е неговият сайт, в коя ниша е и ако всичко е наред да преминем към работата.
 
Явно не му се работи. Писах в темата, отговор никакъв, писах и на ЛС, отново останах без отговор.
 
Явно не му се работи. Писах в темата, отговор никакъв, писах и на ЛС, отново останах без отговор.
Здравейте, явно не сте видели горното мнение над вас. Написах, че не добавям сайтове в директориите, свързани с залагане, прогнози и т.н. Също така, който има интерес от услугата да ми напише на ЛС името на сайта си и неговата ниша и евентуално, ако имате други въпроси да ги зададете.
 
Нещо не се бяхме разбрали, ползвах услугите и съм много доволен!
Много благодаря за възложената работа, лесно и бързо се работи с хора като вас.
 
Не съм обновявал темата отдавна, който има интерес нека да пише. Ще му дам повече информация.
 
Който има интерес може да пише. Мога да ви пратя списъка да го видите, и ако решите да добавя вашия сайт в директориите.
 
Здравейте, интересувам се от английските директории. Бихте ли ми пратили списъка и ценичките на лично. Благодаря ви предварително, всичко добро.
 
Здравейте, интересувам се от английските директории. Бихте ли ми пратили списъка и ценичките на лично. Благодаря ви предварително, всичко добро.
Здравейте, благодаря за интереса. Може ли да ми кажете в каква ниша е вашият сайт?
 
Здравей,

Може ли да дадеш списък на директориите (без урл адреси) и да ги разбиеш на някаква статистика, където са описани по PR и DA?

Имам интерес, но искам да преценя дали си струва.
 
Здравей,

Може ли да дадеш списък на директориите (без урл адреси) и да ги разбиеш на някаква статистика, където са описани по PR и DA?

Имам интерес, но искам да преценя дали си струва.
Здравей, за жалост не мога. В интернет някои са поставени като Page Rank 4, 5, 6 и т.н. но това е било отдавна, когато се е поддържала тази статистика, а в момента всичко е изоставено така. Директориите са 58 на брой, средно се добавя в около 45-50 директории. Някои директории не приемат всички видове сайтове. Мога да ти ги пратя за да прецениш сам дали имаш интерес към тях. Просто малко са останали директориите, които се поддържат и вършат реално някаква работа. Постарал съм се да оставя само тях в списъка, като е възможно да има някоя друга директория, която днес я има, а утре я няма... За това предварително пращам списъка на всеки, който желае да му се добави сайта. Почти всички хора, на които съм им пратил списъка са го харесвали и са поръчвали, като съм питал някои казват, че имало ефект, но няма как да съм сигурен, всеки си има собствено мнение.
 
Просто малко са останали директориите, които се поддържат и вършат реално някаква работа. Постарал съм се да оставя само тях в списъка, като е възможно да има някоя друга директория, която днес я има, а утре я няма...

Именно за това ми трябва списъка. Нямам опит с български директории. Ако не е проблем прати ги на лично и аз ще ги сканирам.
 
Благодаря и на 2-мата за интереса. Пратил съм ви списъка с директориите, при интерес моля да ми пишете.
 
Ако е възмоцно да изпратиш списъка с директории на български и да кажеш, до колко те са активни към днешна дата?
Поздрави!
 
Използвал съм услугите на колегата. Първо е много точен, бърз и отговорен. Второ, без да съм специалисти по SEO, получих много добър резултат от добавянето в директориите. Скоро четох, но не мога да се позова на достоверен източник (не ми се рови), че в някаква степен предишния PR на G май още е жив.
 

Горе