Добавяне на нова дебитна карта Visa Elektron в PayPal

nousername

New Member
Здравейте,
дебитната ми карта Visa Elektron изтича до края на месеца и paypal ми пишат да си я подновя. Акаунда ми е Verifed, но не са вдигнати лимитите.Това за информация само да знаете. Най-кофтия факт е, че не мога да си изкарам карта на мое име поради някой причини. Така...,ако не я подновя какво може да стане? И може ли да добавя Visa-та на брат ми, тя важи до 2015-та и не е регвана в PayPal? Така че имам три опции коя да избера:
1)да не правя нищо
2)да регна картата на брат ми и в полето за име когато я добавя да си остане моето име(има опция само първото име да се променя фамилията остава)
3)да регна картата на брат ми и в полето за име когато я добавя да пиша името на брат ми(в случая променям само първото име фамилията остава)

...само да добава и още един факт, брат ми има регистрация в PayPal, но с добавена друга карта.
 
От: Добавяне на нова дебитна карта Visa Elektron в PayPal

Дори и да не добавиш карта акаунта ти остава Verifed.
Предполагам брат ти е със същата фамилия като твоята, ако е така няма проблеми да добавиш картата, но трябва да е с неговото име.
 
От: Добавяне на нова дебитна карта Visa Elektron в PayPal

Сигурно ли е, че няма проблем да добавя неговата карта?
 
От: Добавяне на нова дебитна карта Visa Elektron в PayPal

защото знам че ще се изтеглят 1,5е за нова верификация
 
От: Добавяне на нова дебитна карта Visa Elektron в PayPal

Да няма проблем. Разбира се че има нова верификация за самата карта - взимат ти парите и после ти ги връщат. Стандартна процедура.
 
От: Добавяне на нова дебитна карта Visa Elektron в PayPal

Името и фамилията на картата трябва да съвпадат.

А защо не можеш да имаш карта с твоето име? Във всяка банка ще ти издадат дебитна карта.

Може също така да си купиш виртуална карта, която работи с произволно име и адрес (потърси тук) и да ползваш нея за верификацията. И гледай да не си купиш някоя с малък срок на валидност - защото после пак ще трябва да си купуваш нова.
 
От: От: Добавяне на нова дебитна карта Visa Elektron в PayPal

Името и фамилията на картата трябва да съвпадат.

А защо не можеш да имаш карта с твоето име? Във всяка банка ще ти издадат дебитна карта.

Може също така да си купиш виртуална карта, която работи с произволно име и адрес и да ползваш нея за верификацията. И гледай да не си купиш някоя с малък срок на валидност - защото после пак ще трябва да си купуваш нова.

Не съм в БГ и няма как да я взема, защо трябва да съвпадат името и фамилията след като в PP формата за промяна може да се сменя първото име??
 
От: Добавяне на нова дебитна карта Visa Elektron в PayPal

След като добавиш нова карта с нови имена според мен всичките документи които си предоставил за верификация на акаунта ще трябва да ги предоставиш отново но с имената на брат ти.
 
От: Добавяне на нова дебитна карта Visa Elektron в PayPal

Не съм им пращал никакви документи до сега...слава богу не са го изисквали...
 
От: Добавяне на нова дебитна карта Visa Elektron в PayPal

@2fast4you не го заблуждавай ;). Ако вкара карта на роднина(за тях това е една и съща фамилия + факта че имаш достъп до данните за картата), нищо не се променя.

@nousername колегата има предвид, че името въведено в paypal за картата трябва да съвпада с това изписано на самата карта.
 
От: Добавяне на нова дебитна карта Visa Elektron в PayPal

@2fast4you не го заблуждавай ;). Ако вкара карта на роднина(за тях това е една и съща фамилия + факта че имаш достъп до данните за картата), нищо не се променя.

@nousername колегата има предвид, че името въведено в paypal за картата трябва да съвпада с това изписано на самата карта.

Значи да действам смело така ли?:)
 
От: Добавяне на нова дебитна карта Visa Elektron в PayPal

На мен ми иска личната ми карта сканирана, документи за да потвърдя местожителството си, документи на фирмата...
Явно защото съм с бизнес акаунт при мен нещата да са по различни. Действай смело пък се похвали какво е станало после :)
 
От: Добавяне на нова дебитна карта Visa Elektron в PayPal

На мен ми иска личната ми карта сканирана, документи за да потвърдя местожителството си, документи на фирмата...
Явно защото съм с бизнес акаунт при мен нещата да са по различни. Действай смело пък се похвали какво е станало после :)

Ти си добавял карта на твой роднина, с който сте имали еднакви фамилии ли??
 
От: Добавяне на нова дебитна карта Visa Elektron в PayPal

Не, казвам по принцип какво иска за бизнес акаунтите за да им вдигне или премахне лимитите.
 
От: Добавяне на нова дебитна карта Visa Elektron в PayPal

@2fast4you това се иска като стигнеш определени лимити, но човека си каза че има вече верифициран акаунт, коеот значи че е минал този етап.
 

Горе