Търся: Добавяне на продукти в онлайн магазин

BKirov

Active Member
Рейтинг - 100%
39   0   0
Здравейте , търся човек за добавяне на продукти в онлайн магазини базирани на Opencart 1.5 и 2.3 Версия..
Става въпрос , за 2-3 онлайн магазина с качване на 100-200 продукта.
Чакам оферти с цена за качване на продукт.Благодаря ви.
 
Здравейте! Обявата представлява интерес за мен, ще се радвам да бъда от полза. Цена за 1 продукт качен 0.80 лв.
 
Здравейте! Имате лично съобщение от мен.

Здравейте! Разбрах, че сте ми изпратили лично съобщение, но въпросът ми е на имейла или в сайта е съобщението, тъй като и на двете места не намирам съобщение от вас. Извинявам се за неразбирането ми къде трябва да прочета съобщението.
 
Здравейте! Разбрах, че сте ми изпратили лично съобщение, но въпросът ми е на имейла или в сайта е съобщението, тъй като и на двете места не намирам съобщение от вас. Извинявам се за неразбирането ми къде трябва да прочета съобщението.
Изпратил съм съобщение на @BKirov. Извинявам се за объркването!
 
Здравейте! Ще се радвам да бъда от полза. Цена предлагам за 1 продукт качен 0.70 лв. , но трябва да дадете повече информация, ще има ли снимки, по колко снимки на продукт, описание...само на български ли или и на друг език, (на колко езика).
 
Здравейте,

писах Ви лично съобщение с това какво предлагам като цена за качен продукт + линк към мои стари работи, които съм писала като описания и ще може да видите начинът ми на работа.

Ще се радвам да стана част от екипа Ви!

Хубава и успешна седмица Ви пожелавам!

Поздрави!
 

Горе