Добавяне на реални ФБ фенове

От: Добавяне на реални ФБ фенове

Пускам 3 безплатни ревюта.
Към момента добавям фенове само в страници с обща тематика.
На всеки един ще обясня подробно как ще стане самото добавяне, в темата така или иначе е написано.
Гарантирам, че ще се добавят реални български фенове.
 
От: Добавяне на реални ФБ фенове

взимам едно ревю, дай инфо на лично
 
От: Добавяне на реални ФБ фенове

Хайде и за мен второто
 
От: Добавяне на реални ФБ фенове

Идеята е добра , останах доволен от резултата. Прибавените фенове са натурални , което би трябвало да ги прави активни.
 
От: Добавяне на реални ФБ фенове

Дай да поръчам и аз, пиши на ЛС подробности. За събота и неделя да добавиш една порция 1000.
 
От: Добавяне на реални ФБ фенове

Метода на колегата води реални и активни фенове. Няма бързината и успеваемостта на LJ, но пък сте сигурни, че последователите по собствено желание са харесали страницата ви и няма да има притеснения от наказания.
 
От: Добавяне на реални ФБ фенове

Възползвах се от ревюто.

Методът на колегата работи успешно. Дори при по-индивидуален подход може да се таргетира донякъде аудиторията.

Освен това си личи, че обича да изпипва нещата. Препоръчвам.

Аз си поръчах още.
 
Последно редактирано:
От: Добавяне на реални ФБ фенове

Напиши едно лично със скайп или поща за малко повече информация, това е добре щом са активни :)
 
От: Добавяне на реални ФБ фенове

И аз се интересувам от услугата. Може ли да ми пишеш, че нямам възможност да пиша ЛС?
 
От: Добавяне на реални ФБ фенове

Колега може ли инфо на лично, ако не ти е проблем.

Благодаря предварително.
 
От: Добавяне на реални ФБ фенове

Здравейте,
интересувам се от рекламата,
тъй като още нямам възможност да пиша ЛС, моля да ми пишете съобщение с каква насоченост е страницата ви и съответно да започнем да работим заедно. Благодаря!
 
От: Добавяне на реални ФБ фенове

Странно, мислех, че само формата за изпращане е заключена, но явно не мога и да получавам - не съм получила нищо.
И мейл не ми позволява да напиша за връзка във форума :) Ахх май ще изчакам да си направя необходимия минимум постове...:confused: :rolleyes:
 

Горе