Добавяне на реални фейсбук фенове

От: Добавяне на реални фейсбук фенове

пишете на лично съобщение
или на skype: aydost_bg
 
От: Добавяне на реални фейсбук фенове

пишете на лично съобщение
или на skype: aydost_bg

Ти си Иляз нали?? Този който ми открадна едната страничка... ИЗМАМНИК !! Гледай и пуска нови оферти да лъже хората тука !!! Значи добавям и още нещо .... Прави феновете с лъжливи сайтове като ПРЕСЛАВА Е ГОЛА... имам снимки който доказвам !! А пак до открадната страничка също мога да ви докажа, че аз съм бил админ !
 
От: Добавяне на реални фейсбук фенове

а кой по дяволите си ти
и не съм никакъв иляз
и не съм откраднал никаква страница
внимавай къде какво пишиш колега
 
От: Добавяне на реални фейсбук фенове

а кой по дяволите си ти
и не съм никакъв иляз
и не съм откраднал никаква страница
внимавай къде какво пишиш колега

Хаха хванах ли те ilyaz atce sevgimiz?? Дал съм те в интерпол бе ! Имам и телефона ти .. къде мислиш, че ще изчезнеш ??
 
От: Добавяне на реални фейсбук фенове

това сигурно е измама да ми скъкнеш репутацията
измамник си ти
 
От: Добавяне на реални фейсбук фенове

Ставаш смешен :) Ще видиме ще предам снимките удостоверяващи това на администратора и ще разберем на кой ще повярва ! Мошеник такъв !
 
От: Добавяне на реални фейсбук фенове

Вчера се регистрира с акаунт с женски ник и заради калпавата оферта почервеня за минути.
Днес караш по същата схема.
Нов акаунт и какво - мислиш хората за прости ли ?
А сега вече и с обвинение за кражба - почва много да мирише около теб.
Отново червено.
 
От: Добавяне на реални фейсбук фенове

Up на тема пусната реди по малко от час и все още стояща горе ????
Чудиш се как да си направиш постовете ли ?
Ще почервенееш като домат.
 
Батета той се платил за премиум акаунт не му трябват постове за да пише

дори и само един да измами гори с билета за семинара и с премиум акаунта, а освен това му имаме данните от плащането...

и моля не слагайте итрейдъри без да сте търгували премиума е така замислен че търговеца по някакъв начин да е верифициран пред форума и то по добре от на флипа верификациите с телефон ( почти толкова сигурен е колкото на блек хет урда където се верифицираш с $99)
 
Re: От: Добавяне на реални фейсбук фенове

Как се добавят с измама или ?

хайде сега какво се правиш, ти намери 99 процента от всички обави фенове се набавят с лайкджакинг във форума досега е имало само една обява без... ако не беше лайк джакинга с ппц цената на фен е между 25 цента (в много добър случай на 5 клика от 5 цента един лайква) до долар и нещо на до 20 няколко клика един лайква сами си сметне

6000 фена между струват излизат между 1000 и 6000 долара с ппц и не мисля че въобще трябва да се коментира.... не моралное но не е незаконно за да каже че е измама
 
От: Добавяне на реални фейсбук фенове

Пича, който е пуснал темата е измамник...
 
ако може някой да постне доказателства и ще го банна ако е така

писал съм лично съобщение още преди доста часове на duci62 да постне докзателства в тази тема или във нова тема в офтопика за да изясним ситуацията...
 
От: Добавяне на реални фейсбук фенове

Една от страници с които добавя е крадена - моя.... бивша вече :)
 
ок оставяме темата засега отворена да обясни има срок до утре... след това ще има банани

само ми интересно как са ти свили страницата ще е добре да имаме историята тук да е като обица за други
 
От: Добавяне на реални фейсбук фенове

ок оставяме темата засега отворена да обясни има срок до утре... след това ще има банани

само ми интересно как са ти свили страницата
Честно казано - и на мен ми е интересно....
 

Горе