Добавяне на сайтове в директории и преводи!

neu7ron

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Предлагам регистрации на сайтове в следните списъци с директории:


dobavi. hit. bg
addurl. start. bg

(Сори, че линковете не работят ама си направих нов акаунт и немога да поствам линкове!)

Време за добавяне в двата списъка - около час, час и нещо.
Заплащане по PayPal; по 7$ на списък! ( За ваши списъци по 5$ на 100 директории! )

Предлагам също и превод: от български на английски и от английси на български.

Време за превод - зависи от големината на текста, но не повече от 25 - 30 минути за 250 думи!
Заплащане по PayPal, 3$ на 250 думи!
 
Последно редактирано:
От: Добавяне на сайтове в директории и преводи!

Заплащане по PayPal; по 3$ на списък! (за ваши списъци 0.50$ на всеки списък! )
Значи да ти пратя един списък с 2-3 хиляди директории и да ме набуташ в тях за 50 цента а?
 
От: Добавяне на сайтове в директории и преводи!

Ами не знам къде си го видял това ама искам да кажа за всеки списък, който ти ми дадеш +50 цента, а не за всяка директорияпо отделно 50 цента! xD
 
Последно редактирано:
От: Добавяне на сайтове в директории и преводи!

8)8)е да де !
 
От: Добавяне на сайтове в директории и преводи!

добре де аз имам един списък от около 10 000 как да го тълкувам предложението 10000 директории за 3.5$

да да и сигурно ще искаш първо парите тия пасти сме ги яли :)
 
От: Добавяне на сайтове в директории и преводи!

Момчета така,като гледате тоя форум има ли много риби :) от 1 седмица съм активен някъде и се нагледах на предложения.
 
От: Добавяне на сайтове в директории и преводи!

a баламурници винаги ще има въпроса е че пича даже не се е постарал

Принципно предложението е изключително примамливо и ако се съгласиш първо да ми събмитнеш сайта а тогава да платя ок, само че предполагам че не е така :)
 
От: Добавяне на сайтове в директории и преводи!

Нямам идея какви пасти сте яли... нито пък на какви други въдици сте се хващли... още поверче, пък какво си мислите! Май, май само гледате да наредите някой... Малко да са посмеем, нали!? Няма какво друго да правим...
Ако се интересувате от нещо драснете 1 ЛС! Ще видим как стоят нещата и така...
 
От: Добавяне на сайтове в директории и преводи!

Добре! Сега оправих малко цените за списъците! Доволни ли сте сега?!
 
От: Добавяне на сайтове в директории и преводи!

Добре! Сега оправих малко цените за списъците! Доволни ли сте сега?!

аз да :D
относно смеха, напротив даже доста задачки имаме само че идва един момент в който те избива на глупости и така... нищо лично

имаш ЛС
 
От: Добавяне на сайтове в директории и преводи!

Лично аз нямам нищо против просто казах,че от този форум няма да намериш много клиенти.Но кой знае баламурниците са неизчезващ вид.Наистина постарай се повече с описанието на услугите.Клиента иска детайли,сигурност,доказателства и ако може и свирка за 3 долара или евро.Подход с 1 дума.
 
От: Добавяне на сайтове в директории и преводи!

neu7ron, за теб и всички други като теб които пускате оферти, за да не се стига до това някой да ви се подиграва, да ви храни и подобни работи, като пускате оферти просто давайте максимално ясна информация. Давам пример как би трябвало да изглежда една такава оферта:

Предлагам ръчна регистрации на сайтове в следните списъци с директории:
dobavi. hit. bg - цена 3$
addurl. start. bg - цена 3$
Плащане по ПайПал

За ваши списъци цената е по договаряне, според големината на списъка (средно по 3$ за 150 директории) при по големи спъсъци предлагам намалени.

Предлагам също и превод: от български на английски и от английси на български.
Цена (средно по 3$ за 300 думи) при по големи текстове предлагам намаление.
Време за изпълнение( до 30 мин за превод до 300 думи)
Плащане по ПайПал
Квалификация: Завършил съм езикова гимназия, имам добра подготовка и стил на писане. (тук е добре да дадеш и някой линк към превод който си извършил, ако не си правил преводи за някого до сега или нямаш съгласието му да дадеш линк, може и да си направиш няколко специално за офертата да качиш бг и ен версията на някой фрее хост)

И накрая може да си добавиш как точно става плащането преди след превода/добавянето или се плаща някакво капаро предварително и след завършване на превода останалата сума, както решиш.

И на последно място молиш хората с които си работил вече да оставят коментар за теб в темата.

Следваш нещатата които съм ти казал и ако си добър в това което правиш, в най лошия случай ще получаваш конструктивна критика, а в най добрия добри референции за теб. Успех с начинанието.
 
Последно редактирано:
От: Добавяне на сайтове в директории и преводи!

dobavi. hit. bg - повече от половината са глухи линии или са с заплащане или са изфирясали вече ... сори ама там има някакви сайтчета с по малко от 100 добавени сайта - неможе това да се приеме за сериозно ... и да чакаш гоогле да каже оооо я виж и тук те има ...
 
От: Добавяне на сайтове в директории и преводи!

Вие хубаво му викате , че има ЛС , но не забравяте ли , че докато не направи 5 мнения ( ако не бъркам ) няма право да изпраща и получава ЛС..

Само информативно.... :oops::oops:
 
От: Добавяне на сайтове в директории и преводи!

добре вече има доволни xD
 
От: Добавяне на сайтове в директории и преводи!

още промени направих... вие направо почнахте да са базикате вече па... :shock:
 

Горе