Предлагам: Добавяне на сайтове по директории

Хахаах, нали. Ужасен е тоя турчин, как е вършил работа на колегите не знам.
И при мен така.
Направих запитване на ЛС и като се почна.... Спам на ЛС с предложения през няколко часа, накрая бях принуден да го блокирам.
 
От: Предлагам добавяне на сайт в директории

Иска парите предварително, после много мотае. Пример:

Аз: Добре, сега ти пуснах парите по пейпал. Репорт? (04.07.15)
Той: Започвам твоя субмит довечера. Поздрави! (04.07.15)
Аз: Какво стана със събмита? (07.07.15)
Той: Утре по обяд ще е готов. Поздрави! (08.07.15)
Той: в момента прая твоя субмит, че малко се поуспах.. до довечера ще е готов. Поздрави! (09.07.15)
Той: Здрасти, до тука съм стигнал линк . Смятам тази вечер да го прикюча или утре сутринта. Поздрави! (10.07.15)
Аз: Нужно ли е да ти казвам колко несериозно се отнасяш към това? Платил съм ти на 4ти Юли. Дgнес сме 10-ти и още не е свършено. Искаш да цъфнеш в Черния списък на форума за 20 лева? (10.07.15)
Той: Не сега го правя, до довечера е готов. Изпаквах да ти взема поръчката с друга ама сега правя само твойта довечера съм готов. Сори за забавянето. Поздрави! (10.07.15)
 
От: От: Предлагам добавяне на сайт в директории

И при мен същата работа :D Не че съм за 20 евро ( за свещи да са му) ама да не изгори и някой друг. А аз ще го докладвам и в пейпала. По късно и аз ще кача някой скрийн шот, ако ми остане време. Иначе съм в час с нещата принципно и сам мога да си ги направя тия неща ама си казах що пък да не го свърши и друг.
 
Re: От: От: Предлагам добавяне на сайт в директории

Колега 20 евро малко ли са да му ги подариш на рязания? Поне се надявам вече никой да не се занимава с несериозното му отношение, след последните коментари.
И при мен същата работа :D Не че съм за 20 евро ( за свещи да са му) ама да не изгори и някой друг. А аз ще го докладвам и в пейпала. По късно и аз ще кача някой скрийн шот, ако ми остане време. Иначе съм в час с нещата принципно и сам мога да си ги направя тия неща ама си казах що пък да не го свърши и друг.
 
От: Предлагам добавяне на сайт в директории

@krakatau в момента правя твойта поръчка, до 2-3 часа си готов

За утре (08.07.16)
Са наред:
Емил Василев
Remind
Web motion ltd
За колата ООД
Radostin Valeov
 
От: Предлагам добавяне на сайт в директории

@stanislav drosanski както ти казах повече от половината директории в който ти добавих сайта пише (already exists). Това е заради финкандския домейн. Че няма мн енг сайтове който да се добави домейн с . fi. Поради тази причина и поради незнанието от моя страна ти предложих да ги съкратим от 200 на 100 и да ти направя ново добавяне на половин цена или да ти изработя безплатно лого. До момента съм добавил сайта ти в 48 директории.
 
От: Предлагам добавяне на сайт в директории

@Nikolai.mt и @sim5 не съм работил с вас и не искам
 
От: Предлагам добавяне на сайт в директории

Кога ще е готов моят сайт?
 
От: Предлагам добавяне на сайт в директории

@Remind утре в други ден най-късно, ще пиша като я започна
 
От: Предлагам добавяне на сайт в директории

Как като я започнеш, нали я започваш от седмица, моля те свърши си работата утре да е готова...
 
От: Предлагам добавяне на сайт в директории

"ПРОМОЦИЯ: над 5 субмита, един сайт безплатен!" От къде ли си се сетил за тази промоция :D :D
 
От: Предлагам добавяне на сайт в директории

Какво стана с поръчката ми?

Съобщението,което сте въвели е прекалено кратко.Моля ,въведете съобщение ,което съдържа поне 10 символа.
 
От: Предлагам добавяне на сайт в директории

Е ти първо ми казваш работа 10 дни аз ти пиша след 14 и ми казваш още не съм я почнал. Полсе ми казваш, че не стаа щот домейна. Не стаа щото е https, а не http и като твърдиш, че си добавил сайта нали каза, че рапорт ще покажеш за свършената работа? То като гледам други се оплакват така не се прави бизнес да знаеш. Аз тука за такава работа съм давал 150 евро да ми слагат сайта в сайтове с добър рейтинг ама знам, че тука нема ме излъжат.
 
От: Предлагам добавяне на сайт в директории

Въпросният потребител milsem до момента ми е забавил поръчката вече с 19 дни. Платих му 20 лв предварително на 16.06.2016:
"You sent 10,22 EUR to [email protected]"

Ето както е писал в темата:
"За утре (08.07.16) ... Web motion ltd"
Това е моята поръчка (която трябваше да стане още през юни) но още не съм получил отчет.

Съвсем коретно му предложих в разговор вчера, ако няма да изпълни поръчката, просто да ми прати парите обратно и да приключим въпроса. Очаквам да видя какво ще се случи.
 
От: Предлагам добавяне на сайт в директории

В момента правя твойта поръчка както и на още няколко човека. Мога да ти прстя рапорт. Направил сум 10 до сега. Утре трябва да я приключа надявам се. Изчака до сега (за което съм благодарен) изчакай и за утре и си готов.
 
От: Предлагам добавяне на сайт в директории

Ебати цирка. А аз си мислех, че тоя пич е просто луд и си спами така. А вие наистина го ползвате за някакви задачки :lol:
 
От: Предлагам добавяне на сайт в директории

@redrum и аз не мислих че си човек, а някой бот
 

Горе