Предлагам: Добавяне на сайтове по директории

И аз недоумявам как толкова хора са му платили на тоя и продължават, ебасиму ........аз след две изречения с него по скайп и приключих, това е страшен галфон!!! Админа направо да му изтрие темата.
Ебати цирка. А аз си мислех, че тоя пич е просто луд и си спами така. А вие наистина го ползвате за някакви задачки :lol:
 
От: Предлагам добавяне на сайт в директории

Какво стана, преди три дни ми каза че си започнал на лично съобщение, дори в темата каза че на другия ден ще е готово, минаха няколко дни?
 
От: Предлагам добавяне на сайт в директории

Колеги, вие не сте добре, честно. Веднъж му писах на този, че може да ми се наложи добавяне на сайтове и ми напълни кутията с въпроси: "Кога почвам?", "А, кога почвам?", "Ще добавям ли?", "Кога, а, кога?", съответно му казах че с такива крайно нагли хора не работя и се отказах. Пък вие чак и го ангажирате ... според мен, ако ви е прецакал, заслужава място в "черния списък" и банан на изпроводяк.
 
От: Предлагам добавяне на сайт в директории

@xainov само за дето съм искал да съм ти свършил услугата за това ли съм за черен списък?
 
От: Предлагам добавяне на сайт в директории

Другите утре ги свършвам, направил съм 50, който иска може да му пратя рапорт до къде съм стигнал.
 
Последно редактирано:
От: От: Предлагам добавяне на сайт в директории

@xainov само за дето съм искал да съм ти свършил услугата за това ли съм за черен списък?

Чети, milsem. Чети какво съм написал. И цитирам отново само заради теб:

... според мен, ако ви е прецакал, заслужава място в "черния списък" и банан на изпроводяк.
 
От: Предлагам добавяне на сайт в директории

@xainov Ще искаш ли добавяне? :)
 
От: От: Предлагам добавяне на сайт в директории

В момента правя твойта поръчка както и на още няколко човека. Мога да ти прстя рапорт. Направил сум 10 до сега. Утре трябва да я приключа надявам се. Изчака до сега (за което съм благодарен) изчакай и за утре и си готов.

Все още чакам?
 
От: От: Предлагам добавяне на сайт в директории

Другите утре ги свършвам, направил съм 50, който иска може да му пратя рапорт до къде съм стигнал.

Добре, утре мина вчера, готово ли е вече? Колко е трудно да се хванеш и за няколко часа е готово
 
От: От: Предлагам добавяне на сайт в директории

Може ли да ми пратиш на ЛС данни за контакт / FB/ skype

Не бързай, още не сме си получили поръчките
 
От: Предлагам добавяне на сайт в директории

Какво стана милсеме? Онзи ден ми писа на ЛС, че си готов същата вечер?
 
От: Предлагам добавяне на сайт в директории

И аз питам какво стана?! Очаквам или отчет за свършена работа или парите си обратно в пейпала!!!
 
От: Предлагам добавяне на сайт в директории

@gunshot в момента правя твойта поръчка и на remind . До довечера съм готов. Ще пиша
 
Последно редактирано:
От: Предлагам добавяне на сайт в директории

Готови са:
Remind
За колата ООД
Web Motion Ltd
Radostin Valeov
Emil Vasilev
 
От: Предлагам добавяне на сайт в директории

Наред са:
Stanislav Drosanski
Georgi Baev
 
От: Предлагам добавяне на сайт в директории

Баси, тоя сам си пише и сам си отговаря нещо, ама не мога да разбера какво, защото отдавна ми е в "игнор листа" ...
 

Горе