Добавяне на статии в социални мрежи на добри цени!

shorti

New Member
Рейтинг - 100%
7   0   0
Моля темата да бъде закрита!

В този форум има много полезни неща и много може да се научи и дискутира, но явно раздела Пазар не е за мен.
Само да се ядосвам напразно няма смисъл.
Ще се занимавам с Freelance в други сайтове.
 
Последно редактирано:
От: Добавяне на статии в социални мрежи на добри цени!

само да попитам, т.е. добавяш 4 статии (линка) в 30 социалки всяка за 5 лв общо, правилно ли съм разбрал?

какво е необходимо - само 4 линка, или 4 линка с описания?
ако са с описания, то може ли да бъдат в спин формат?
ако ти поиска някой, ще можеш ли да пратиш социалките на лично (питам защото сайтовете ми са добавени къде ли не и дублиране няма как да стане...)
 
От: Добавяне на статии в социални мрежи на добри цени!

Добавям 4 статии в 30 социалки общо за 5лв. (120 качени линка = 5лв)
При поръчка на тези които не знаят какво е необходимо за качване на статии в социалки ще им бъде обяснено.
За синият формат не знам защото в някой социалки няма функция за промяна на текста, а и не знам къде действа BB code.
Листа с социалките го пращам на лино разбирасе.

Мерси за въпросите, знаех че ще изпусна нещо.
 
От: Добавяне на статии в социални мрежи на добри цени!

От мен имаш червена репутация! После как искаме да се оправи БГ пазарът след като цените се подбиват над два пъти. Не може хората да правят събмити в 30 соц. мрежи за 3 лева, а ти в 120 за 5 лева. Замисли се малко!
 
От: Добавяне на статии в социални мрежи на добри цени!

Първо не права събмит в 120 соц. за 5 лева, а 4 статии в 30 соц. за 5лв (линковете към сайта ти са 120)
Второ като не ти харесва цената намали и твоята има хора във форума дават почти същата оферта с 20 линк по малко.
 
От: Добавяне на статии в социални мрежи на добри цени!

Първо не права събмит в 120 соц. за 5 лева, а 4 статии в 30 соц. за 5лв (линковете към сайта ти са 120)
Второ като не ти харесва цената намали и твоята има хора във форума дават почти същата оферта с 20 линк по малко.

Продължаваите да разваляте България! После как няма да работим за жълти стотинки като има такива глупаци като теб... Имам чувството, че ти не си българин, а си индиец!
 
От: Добавяне на статии в социални мрежи на добри цени!

Добре свършена работа, бърз и точен.
А относно цената - тя се определя от фриилансера. Той си определя за колко пари ще работи, и ако не конкуренцията, кое ще вдигне качеството?
Цената лично мен ме устройва.
Препоръчвам го!
 
От: Добавяне на статии в социални мрежи на добри цени!

@fena01, СЪЖЕЛЯВАМ, НО НЕ МОГА ДА ТИ ДАМ ПОВЕЧЕ ЧЕРВЕНА РЕПУТАЦИЯ!
 
От: Добавяне на статии в социални мрежи на добри цени!

От мен имаш червена репутация! После как искаме да се оправи БГ пазарът след като цените се подбиват над два пъти. Не може хората да правят събмити в 30 соц. мрежи за 3 лева, а ти в 120 за 5 лева. Замисли се малко!

VAsk0, то цената сигурно е такава заради качеството и образоваността на уважаемия pesho. На въпроса:

....
ако са с описания, то може ли да бъдат в спин формат?
....
отговаря

...
За синият формат не знам защото в някой социалки няма функция за промяна на текста, а и не знам къде действа BB code.
....

EPIC FAIL :cry:

Що се занимавате с неща, дето не разбирате?
 
От: Добавяне на статии в социални мрежи на добри цени!

ООо не тук е пълно с хейтъри ако не разбирах от това което правех нямаше да се занимавам с него!
Цената е такава защото разгледах форума и има хора който предлаг почти същото 100 линка за 5лв. Моите са само с 20 повече ще ми изгние ръката за 20 добавяния.
Защо не си гледате собствената работа или просто ми пишете на ЛС.
На които не му харесва темата да не поръчва.
 
От: Добавяне на статии в социални мрежи на добри цени!

Чакай да ти обясня, уважаеми pesho, когато се хванеш да предлагаш нещо (още повече да предлагаш повече от останалите, на същите или по-ниски цени), първо обърни внимание на следните неща:

1. Бъди грамотен. Предлагаш да пускаш реклама по социалните мрежи, а си неграмотен. Имаш един кош грешки във всяко мнение, а искаш да ти се предостави възможност да твориш текстове за чужди сайтове.
2. Бъди образован. Не може да предлагаш услуга, като не познаваш нейната специфика. Така можеш да направиш повече поразии, отколкото ползи. В твоя случай - директно да натресеш пингвина на клиентския сайт.
3. Бъди готов за критика. Ако това беше сайт за обяви, нямаше да се занимава никой с творбите ти, но след като си във форум, ще сърбаш, каквото си дробил.

Ай със здраве.
 
От: Добавяне на статии в социални мрежи на добри цени!

Аз така и не разбрах спинва ли описанията и заглавията?
То при подготвени спиннати заглавия и описания, ръчния събмит в 30 социалки отнема не повече от 15 минути (зависи колко сте бързи с ctrl A, ctrl C i ctrl V:)), така че цената си е нормална.
 

Горе