Добавяне на текст/статия в готов темплейт?

canev66

New Member
Здравейте!

Сега навлизам в "тъмните дебри" на интернет маркетинга и се интересувам как става добавянето на съдържание и/или изтриването да речем на статия в готов темплейт на CrocMint?
Това ме интересува на първо време,а после и как става това с банери,снимки?
Може ли да стане с Dreamweaver,Joomla или Notepad ++ ?

Кой е най-елементарният начин като за начинаещ?

Благодаря ви!
 
От: Добавяне на текст/статия в готов темплейт?

Ами не знам кой е най-подходящия метод на редактиране за начинаещ. Може би Dreamweaver, но не съм го ползвал и не знам изобщо за какво става въпрос. Аз лично си ползвам Notepad++ - много добра програма. Добавянето на съдържание става като отвориш съответния документ и редактираш текста (оцветен в черно при Notepad++) и това е.Обаче първо намери текста, който искаш да редактираш, че да не попаднеш на някой текст, който не трябва да го пипаш...
 
Последно редактирано:
От: От: Добавяне на текст/статия в готов темплейт?

Ами не знам кой е най-подходящия метод на редактиране за начинаещ. Може би Dreamweaver, но не съм го ползвал и не знам изобщо за какво става въпрос. Аз лично си ползвам Notepad++ - много добра програма. Добавянето на съдържание става като отвориш съответния документ и редактираш текста (оцветен в черно при Notepad++) и това е.Обаче първо намери текста, който искаш да редактираш, че да не попаднеш на някой текст, който не трябва да го пипаш...

Благодаря!
 
От: Добавяне на текст/статия в готов темплейт?

Определено с Notepad++ ще си свършиш доста добра работа. Докато го ползваш ще можеш и да гледаш код и да почваш малко по малко да го разбираш. Софтуера има добра опция за търсене, така че няма да ти е проблем да намираш желания текст.
 

Горе