Добавяне на фенове : Нова Промоция !!! Нови Цени

zerocool4

Banned
Рейтинг - 70%
7   3   0
Здравейте!

Имаме нова промоция специално за потребителите на predpriemach,

Предлагаме следните пакети:


2000 фена : 20лв.
3000 фена : 30лв.
4000 фена : 40лв.
5000 фена : 50лв.
10 000 фена : 100лв.
20 000 фена : 200лв.


Всички фенове са от България.

За контакти, skype: facebooklikess
 
Последно редактирано:
От: Добавяне на фенове : Нова Промоция !!! Нови Цени

както повечето подобни теми - фрии ревю?
 
От: Добавяне на фенове : Нова Промоция !!! Нови Цени

Добавяш ли 1000-2000 души ?
 
От: Добавяне на фенове : Нова Промоция !!! Нови Цени

Аз бих поръчал 2 Х 6000... вместо 11000 наведнъж.. , ако се плаща след.. изпълнение на поръчката.. Пиши ЛС. ако те устройва
 
От: Добавяне на фенове : Нова Промоция !!! Нови Цени

Червено за колегата! От 2 дни не отговаря!
 
От: Добавяне на фенове : Нова Промоция !!! Нови Цени

Червено за колегата! От 2 дни не отговаря!

Аз ви добавих в скайп и ви изпратих пълномощно, но вие не ми отговаряте, какво мога да направя?
 
От: От: Добавяне на фенове : Нова Промоция !!! Нови Цени

Аз ви добавих в скайп и ви изпратих пълномощно, но вие не ми отговаряте, какво мога да направя?

След като ви дадох червено ми приехте пълномощното! :)
 
От: Добавяне на фенове : Нова Промоция !!! Нови Цени

Лошо с тази репутация? Какво стана? Има ли развитие? Всичко коректно ли е?
 
От: Добавяне на фенове : Нова Промоция !!! Нови Цени

Лошо с тази репутация? Какво стана? Има ли развитие? Всичко коректно ли е?

Все още колегата не ми е отговорил! Прие ми пълномощно след 2 дни чакане, писах му и все още не е отговорил! :D
 
От: Добавяне на фенове : Нова Промоция !!! Нови Цени

Все още колегата не ми е отговорил! Прие ми пълномощно след 2 дни чакане, писах му и все още не е отговорил! :D
Защо си осрал репутацията така на момчето? Може да му се е случило нещо и да не може да влезе тук... Аз мога да гарантирам за него, че е коректен!
 
От: Добавяне на фенове : Нова Промоция !!! Нови Цени

Защо си осрал репутацията така на момчето? Може да му се е случило нещо и да не може да влезе тук... Аз мога да гарантирам за него, че е коректен!

Това момче само с 1 човек ли е работило? Щом гарантираш за него, зашо не си му дал положителна репутация...
 
От: Добавяне на фенове : Нова Промоция !!! Нови Цени

Нали се сещате, че при тази затруднена комуникация, доста трудно ще стане сделка. Баси мъката.. аз лично отхвърлям предложението си:
Аз бих поръчал 2 Х 6000... вместо 11000 наведнъж.. , ако се плаща след.. изпълнение на поръчката.. Пиши ЛС. ако те устройва

Освен това си вече си мисля, че темата е опит за измама затова и от мен една червена ГОЛЯМА репа. Вижте датата, на която съм писал и все още нямам отговор! За Трейдъра му е рано още.., но и това ще стане, ако не си оправи отношението.
 
  • Like
Реакции: Brad
От: Добавяне на фенове : Нова Промоция !!! Нови Цени

Защо си осрал репутацията така на момчето? Може да му се е случило нещо и да не може да влезе тук... Аз мога да гарантирам за него, че е коректен!

Колега аз му пратих пълномощно малко след като е пуснал темата и още нямам отговор! Как може да пуснеш темата и да не отговаряш 5 дни! Ако има проблем нека пише! Аз нямам претенции да ми качи задължително фенове! Ако не може просто можеше да пише не мога да ти поема поръчката и всичко е ОК!
 
  • Like
Реакции: Brad
От: Добавяне на фенове : Нова Промоция !!! Нови Цени

Нали се сещате, че при тази затруднена комуникация, доста трудно ще стане сделка. Баси мъката.. аз лично отхвърлям предложението си:


Освен това си вече си мисля, че темата е опит за измама затова и от мен една червена ГОЛЯМА репа. Вижте датата, на която съм писал и все още нямам отговор! За Трейдъра му е рано още.., но и това ще стане, ако не си оправи отношението.

Писал съм ви ЛС.
 
От: Добавяне на фенове : Нова Промоция !!! Нови Цени

Здравейте,
моля да ми изпратите актуални цени на ЛС.
Става въпрос за ежедневна поддръжка на няколко страници.
 
От: Добавяне на фенове : Нова Промоция !!! Нови Цени

Писал съм ви на ЛС
Благодаря
 
От: Добавяне на фенове : Нова Промоция !!! Нови Цени

Няколко човека се възползваха, чакам още поръчки :roll:
 
От: От: Добавяне на фенове : Нова Промоция !!! Нови Цени

Няколко човека се възползваха, чакам още поръчки :roll:

Прати ми КИН, или Пейпал на ЛС
 
От: Добавяне на фенове : Нова Промоция !!! Нови Цени

Аз наех малък пакет, 10к, в процес на правене - добре се справя за сега, а аз от всеки от сайта, дето предлага такава услуга, съм се възползвал! :)
 

Горе