Добавяне на фенове за ФБ страница!

От: Добавяне на фенове за ФБ страница!

Sezam цени труда си и използва интересен начин да ви докара таргетиран трафик на страницата. Обявил си е цените човека и е написал прекрасно описание на услугата. Дори и отговаря на всеки отделно и разяснява подробно. Аз не бих имал тия нерви за хора, които явно не разбират, но пък много държат да кажат колко не им харесва. За съжаление на мен услугата не би ми била полезна в момента, но в бъдещи проекти бих я използвал с удоволствие ако имам финансовата възможност.

Но това, което ме накара да пиша е тая червена точка, която Тео му даде. Тео, свести се човек. В реалния живот няма да можеш да дадеш червена точка, а просто ще подвиеш опашка победен от аргументи. Според мен целта на тези точки е съвсем различна. Айде сега дай и на мен. Ще си я носа с гордост, защото е от теб.
 
От: Добавяне на фенове за ФБ страница!

Аххха ще си я получиш, вервай ми. Явно в тоя форум има доста комплексирани младежчета...
Аз вече си я получих заради предния ми пост. Евала Тео, гоуем мъж си!!!
И за да не се увличам във водовъртежа на глупостта, ще добавя нещо по темата- ако метода на sezam е чист и добавя таргетирани фенове, мисля че цената е нормална. Все пак има оферти за същата бройка 60-70 лв, но метода е натисни жълто, сега червено, сега пембено квадратче. Така че сезам дерзай!
 
От: Добавяне на фенове за ФБ страница!

ФБ постоянно правят промени, с които набирането на фенове става все по-трудно. По мои лични наблюдения през последните месеци се увеличиха и цените за реклама (за тези, които ползват ваучери). Преди минаваха реклами за по 1-2 цента на клик, но сега вече няма шанс - под 7 цента на клик е направо мъка. В един момент нататък ефективността също много пада - отначало над 50% от кликванията ми се превръщаха във фенове, а сега по-малко от 10%. Това ме кара да мисля, че в бъдеще мога да се възползвам от услугите на sezam, за сметка на все по-неефективните ваучери с постоянно растящи цени на клик (suggested bids).
 
Последно редактирано:
От: Добавяне на фенове за ФБ страница!

Благодаря на подкрепящите ме и не толкова за добрите думи,колкото до това,че правилно са видели разликата в добавянето.С Тео се изяснихме и той се съгласи с моите доводи.Няма нужда да го коментираме тези точки.За добавянето на фенове-Фейсбук промени преди две седмици още нещо и вече стана още по трудно,да не кажа невъзможно да се добавят фенове или се добавят само 100% таргетирани фенове,което е много добре.Вече няма нужда да си фен за да пишеш коментар,да харесваш,да споделяш.Най вероятно ще вдигна цената или най малкото за по трудна страница ще е значително по висока.Например тази страница ми беше поръчана-http://www.facebook.com/future.health.stvolovi.kletki
5
00 фена.Добавих ги,но ми костваше значително по скъпо.Пуснал съм линкове по страници поне за 150 лв по цените тук из форума,но нямаше как да не изпълня поетата поръчка.Ако някой може да добави такива фенове,моля да ми пише за да го свържа с клиента.Заявил ми в подобна страница ,която аз ще откажа.Говоря за добавяне на фенове,а не на бройки!С фейсбук реклама под 0.9 евроцента трудно излиза и за един ден се добавят около 20-30 фена.
 
От: Добавяне на фенове за ФБ страница!

Ако офертата е валидна пиши на bigpoker (@) abv . bg
 
От: Добавяне на фенове за ФБ страница!

В момента имам много поръчки които изпълнявам и не мога да поема нови.Моля пишете на [email protected]
 
От: Добавяне на фенове за ФБ страница!

Офертата отново е валидна.Моля на лично да посочите страницата,за да ви отговоря дали мога да ви добавя исканите фенове по описания от мен начин.Също така приемам оферти и за създаване и стартирване на нова страница.
 
От: Добавяне на фенове за ФБ страница!

Campaign Reach? 35,339
Frequency? 4.7
Social Reach? 636
Connections? 107
Clicks? 256
CTR? 0.156%
Spent? $10.88
Това е с безплатния ваучер от фейсбук (25$).
 
От: Добавяне на фенове за ФБ страница!

Изключително съм доволен от свършената работа и дори получих повече фенове, отколкото бях заплатил. Нещата се случиха в срок и качествено. Благодаря и успех. Препоръчвам!

Офертата отново е валидна.Моля на лично да посочите страницата,за да ви отговоря дали мога да ви добавя исканите фенове по описания от мен начин.Също така приемам оферти и за създаване и стартирване на нова страница.
 
От: Добавяне на фенове за ФБ страница!

Само не мога да разбера какво е това ДДС ?!?
 
От: Добавяне на фенове за ФБ страница!

Здравей, дали офертата за добавяне на фенове все още е валидна и има ли някаква промяна в цените? Ако може ми пиши на лични, благодаря! Хубав ден! :)
 

Горе