Добавяне на 100% Реални и Активни Facebook фенове за Вашите фен и бизнес страници.

webmast367

Well-Known Member
Рейтинг - 95.7%
22   1   0
Здравейте, обновявам добавянето на фенове.
Пускам нова тема, защото изгубих старата, тъй като доста дълго време бях претрупан от поръчки и не ми беше оставало време да обвновявам.

За който не е ползвал услугата да уточня.

Феновете са 100% Реални и Активни Facebook потребители, които харесват страницата единствено, ако имат желание да го направят.
Не ползвам LickeJaking тоест феновете знаят, че харесват страницата Ви и така няма да получите доклади и няма опасност страницата да бъде блокирана.

Как точно добавям феновете? Добавям страницата Ви в поп-ъп прозорци (видим бутон "Харесва ми") и харесва само който иска, а който не иска изчаква таймер, или напуска сайта.
По този начин феновете знаят, че ще харесат страницата Ви!

И въпреки всичко предлагам гаранция за качество и спокойствие на моите клиенти.
Ако по време на добавянето се случи нещо и по някаква причина страницата Ви бъде блокирана то ще създам нова със същото име и същия брой фенове НАПЪЛНО БЕЗПЛАТНО!
ИЛИ, ако до 30 дни след приключване на добавянето стане така, че броя на феновете падне под това, което сме уговорили ги възтановявам пак безплатно!

Заплащате за точно определен брой фенове, а не за пратени покани и прочие.

Актуални цени (КОИТО НЕ ПОДЛЕЖАТ НА ПАЗАРЛЪЦИ) 3 ст. на фен
1000 фена - 30 лева. - срок от 1 до 4 работни дни.
5000 фена - 150 лева. - срок от 5 до 20 работни дни.
10 000 фена - 300 лева. срок от 10 до 40 работни дни.

Цените важат за страници ДО 10 000 фена.
Ако страницата Ви е по-голяма от 10 000 фена то добавянето става по-бавно и по-трудно и риска, който поемам е голям.
За страници над 10 000 фена цена 4ст на фен, или 1000 фена - 40 лева!


Заплащането става предварително по банков път, или еконт.
 
От: Добавяне на 100% Реални и Активни Facebook фенове за Вашите фен и бизнес страници

Вдигам темата. Свободен да поема 1-2 поръчки.
 
От: Добавяне на 100% Реални и Активни Facebook фенове за Вашите фен и бизнес страници

Виж файлът 13803 Доста доволен останах от услугата "1000 фена - 30 лева." - Професионална работа !
 
От: Добавяне на 100% Реални и Активни Facebook фенове за Вашите фен и бизнес страници

Вдигам темата! Мога да поема 1-2 поръчки.
 
От: Добавяне на 100% Реални и Активни Facebook фенове за Вашите фен и бизнес страници

Заинтересувана съм. Как може да осъществим връзка, извинявайте, но тук в сайта много не се оправям. Предпочитам по тел. Става въпрос за дейност в сферата на услугите.
 
От: Добавяне на 100% Реални и Активни Facebook фенове за Вашите фен и бизнес страници

Заинтересувана съм. Как може да осъществим връзка, извинявайте, но тук в сайта много не се оправям. Предпочитам по тел. Става въпрос за дейност в сферата на услугите.

Здравейте, ако имате скайп пишете там, или на имейл.
скайп: webmast367
email: [email protected]

Поздрави
 

Горе