Предлагам: Добавяне на 100% реални и активни Facebook фенове за Вашите страници!

webmast367

Well-Known Member
Рейтинг - 95.7%
22   1   0
Здравейте колеги, много от Вас преди известно време са поръчвали многократно и в големи количества фенове от мен, но с времето спрях да предлагам въпросната услуга поради изникналите трудности в процеса на добавяне. Така като гледам към днешно време услугата все още се търси, но вече почти не се предлага.

Разполагам с трафик, и реших отново да пусна услугата в действие.

Става въпрос за 100% реални и активни Български потребители добавени към Вашите фен и бизнес страници.

Както знаете феновете са подходящи за развитието на всеки един бизнес, особено за хора които се развиват чрез Facebook! Колкото повече фена има една страница, толкова по сериозна изглежда тя! Именно за това тази услуга е точно за Вас!

Начина на добавяне е на 100% по правилата, без да се ползват абсолютно никакви скриптове и шмекерии, или насила да се карат потребителите да кликат на лайк бутони!
Просто добавям вашата фейсбук страница, към наши сайтове с трафик, и който иска харесва страницата Ви, като разбира се вижда, коя е, и я харесва по собствено желание, без да бъде принуждаван, или да лайква без да знае!

Спрямо това, колко трудно става вече врътката, и че количествата са много ограничени, смятам цените които пускам за напълно реални и не подлежат на никакви пазарлъци и коментари!

Цената е 5 стотинки на фен! Тоест 1000 фена = 50лв. Минималното количество за добавяне е 500 фена!

Срокове за добавяне 1000 фена от 1 до 5 работни дни. Принципно става бързо, ако фейсбук не ви ограничава страницата до 100 лайка дневно, ако това се случи добавянето може да отнеме и 10 дни, но не винаги!

Как става добавянето!?
1. Пишете ми на лично съобщение с линк до страницата и желания брой фенове.
2. Изпращате сумата по удобен за Вас начин (сумата се плаща предварително) смятам, че профила ми говори достатъчно за мен и коректността ми!
3. до 24ч. след получаване на сумата започвам добавянето на страницата Ви.


Ако поръчката не може да бъде изпълнена, Ви възтановявам част от сумата според добавените фенове до момента, или се връща цялата сума, ако съм изпълнил под 50% от уговорката!

Приемам плащания чрез:
Еконт, PayPal, Банков превод!

Поздрави!
 
Последно редактирано:
Българи ли са феновете или ?

Привет колега, в темата съм споменал че са Български феновете:
Става въпрос за 100% реални и активни Български потребители добавени към Вашите фен и бизнес страници.

Може да не си го видял.

Поздрави!
 
Някой би ли споделил дали има полза? След като са добавени харесвания, увеличиха ли ви се импресиите, дневните харсвания (на пост), коментари/споделяния и т.н.?
 
Някой би ли споделил дали има полза? След като са добавени харесвания, увеличиха ли ви се импресиите, дневните харсвания (на пост), коментари/споделяния и т.н.?
Това зависи от публикуваното съдържание. Хората са реални и нещата достигат до тях, но ако не им е интересен поста няма да реагират. За трафик към блогове и новинарски сайтове са идеални. Подходящи са за масово насочени страници
 
Някой би ли споделил дали има полза? След като са добавени харесвания, увеличиха ли ви се импресиите, дневните харсвания (на пост), коментари/споделяния и т.н.?

Феновете са 100% реални и активни потребители! Всичко зависи вече от броя им, и от начина на поддръжка на страницата.

Както спомена по-горе колегата всичко зависи от съдържанието. Ако продаваш трактори надали ще имаш голям ефект, но ако имаш магазин който е насочен към всеки потребител ще има полза, както и новинарски сайтове и всичко останало, което обхваща голям процент от аудиторията!

Разбира се с 500-1000 фена няма как да очакваш кой знае какво развитие, трябват много фенове, както и добра поддръжка на страницата за да има добър ефект и да си струва гимнастиката.

Иначе при всички положения феновете говорят добре за всяка една страница. Ако си бранд и страницата ти има 200 фена, няма да ти обърнат толкова внимание колкото, ако имаш примерно 2000, 20 000 и т.н!
 
ЪП! Темата е все още актуална!!! Ще се добавят фенове още кратко време, така че който има нужда сега е момента да се възползва!!!
 
Ако страницата получава натурални лайкове, как доказваш добавените от теб?
 
Ако страницата получава натурални лайкове, как доказваш добавените от теб?

Ако дадена страница се рекламира и трупа лайкове от някъде се чака рекламата да свърши или се спира докато се добавят феновете, или се добавят след изтичане на рекламните кампании и прочие.

Когато почнем добавяне се записва текущия брой фенове и се добавя уговорената бройка, като винаги добавяме с малко повече в + ако има някакъв спад да не падне броя под това за което сте платили.
Ако страницата прави постоянно лайкове без реклама то не ти трябват услуги за които да плащаш и не се ангажираме да добавяме фенове на страници които ежедневно си имат такива. Услугата е подходяща за хора, които не могат да правят лайкове по друг начин. Поздрави!
 
За въпроси, моля пишете на лично съобщение, че не гледам особено темите, или на скайп: webmast367
Поздрави!
 

Горе