Добавяне на facebook почитатели !!! ПРОМОЦИЯ -МОШЕНИК

От: Добавяне на facebook почитатели !!! ПРОМОЦИЯ

Репортвайте спокойно. Няколко репорта и те си имат начин да рефунднат парите. Не съм за 10$ и нямаше и да го потърся ама грешката му беше, с това писане в скайп и съобщението което прати. Само заради това ще го гоня до дупка.
 
От: Добавяне на facebook почитатели !!! ПРОМОЦИЯ

Така така , вече сме 3ма дето го репортнахме и на мене не ми е за 5те долара ама е нагъл много.
 
От: Добавяне на facebook почитатели !!! ПРОМОЦИЯ

Един въпрос към по-"старите" тук - това не е ли човек, който е от доста време в този форум?
 
От: Добавяне на facebook почитатели !!! ПРОМОЦИЯ

А не беше ли ли тоя дето беше скамнал някой с превод в епей и после същия беше докладвал в полицията или е друг. Иначе на Ивчу ще му се стъжни много живота и може да стане Ива от Ивчу .
 
Последно редактирано:
От: Добавяне на facebook почитатели !!! ПРОМОЦИЯ

На всички ни е ясно, че е той. Даже красавицата като и писах в фейсбук ме изтри от "приятели" (как по дяволите ми се е появил в приятели не знам ...)
 
От: Добавяне на facebook почитатели !!! ПРОМОЦИЯ

А аз мислих да се възползвам от услугите му, добре че прочетох всички коментари, защото от първите оставяш с грешно впечатление! Някой може много лесно да се подведе, ако прочете само първата страница на темата ;)
 
От: Добавяне на facebook почитатели !!! ПРОМОЦИЯ

А споко бре. Всичко се намира и връща :). Жалко, че мама и тати ако наистина си на 14-15 ще го изядат за подобието на син дето имат. Иначе ако някой не знае как се пуска диспут да пише. Вече обясних на 2-ма .
 
Последно редактирано:
От: Добавяне на facebook почитатели !!! ПРОМОЦИЯ

аьхаухьуахуьах тоя е направил рефънд след като съм му дал парите а аз чак сега усещам :Д
значи недейте се отчайва може и да си получите парите :Д
Това не е РЕФЪНД. Това е плащане. РЕФЪНДА се показва по съвсем друг начин. До 10 дена ще разбереш по какъв при РЕФЪНД на парите от твоя пейпал към нашите ....
 
От: Добавяне на facebook почитатели !!! ПРОМОЦИЯ

[07.04.2011 15:34:26] -Иwwчy (*) <3 K. says: imash li kak da mi pusnesh 1 bankov prevod az shte ti dam parite po paypal, poneje dylga 33lv na 1 momiche za statii a tq nqma paypal
Да внимавате с тия преводи и размяна, че после пейпал ще си вземе парите то вас ...
 
От: Добавяне на facebook почитатели !!! ПРОМОЦИЯ

Гоше, ко стана батка? Видя ли как е? Няколко дена във форума и вече те изгърбиха. Видя ли че не всичко е такова каквото изглежда...
За няколко фейсбук потребителя те вързаха с лекота, а представи си какво ще стане като поръчваш цял сайт. Ама ти си знаеш...

И аз го репортнах , не знам кво ще стане. Ама жалко 5$ са си 5$ :(
 
От: Добавяне на facebook почитатели !!! ПРОМОЦИЯ

Нали знаеш ,че които не играе не печели? :)
 
От: Добавяне на facebook почитатели !!! ПРОМОЦИЯ

Абе е такива копелета най-мразя. Шибана пачавра, циганин да те ебе и майкати да мине. Са ако те знаех кой си парите за ковчек щеше да ги дадеш. Докато четеш тоя пост ти пожелавам да ти исъхне патката, че да нямаш генетично увредени деца като тебе бе лайнар.
 
Re: От: Добавяне на facebook почитатели !!! ПРОМОЦИЯ

213.91.145.21 Това е ИП-то от което ми писа последно "марио" . Ако може админите да погледнат с такова ИП кой е влизал освен "марио"
DSL GLOBALCOM LTD UNICSBG.NETBULGARIA SOFIYA BLAGOEVGRAD 42.696402
23.349923 - +02:00

няма никои писал с това ип във форума иначе от бтк е

адворсер е баннат перманентно
 
От: Добавяне на facebook почитатели !!! ПРОМОЦИЯ

We've finished reviewing your unauthorized activity claim and you'll
receive a refund for the transaction amount. It may take up to 5 business
days for the funds to appear in your account.

Details of Disputed Transaction
Recipient's Name: Mario Kirilov
Recipient's Email: [email protected]
Recipient's Transaction ID: 2J119274SK4759909

Transaction Date: Apr 8, 2011
Transaction Amount: -$10.00 USD
Your Transaction ID: 1TY24351YY161762S
Case Number: PP-001-272-840-047

Sender's Transaction ID: 1TY24351YY161762S

На мен парите ми ги върнаха. Как е положението при вас ?
 
От: Добавяне на facebook почитатели !!! ПРОМОЦИЯ

На мен като дам за докладване ми изписва това :

We're sorry, but this transaction cannot be disputed because it is not a purchase of goods or services. Please contact the recipient directly.

Какво ще рече?
 

Горе